تالار مروارید - تهران

تالار-پذیرایی در تهران : تهران : منطقه22 کد : 1155

تالار-پذیرایی، ظرفیت اتاق عقد: 20 نفر ، تعداد مهمان: 800 نفر ، تعداد پارکینگ: 160اطلاعات تماس:

مدیریت : محمدی , شماره تماس : 02146028425 و , تلفن همراه :

برای تخفیف بفرمایید که از سایت شادیتو تماس میگیرید

توضیحات:

برای تخفیف بفرمایید که از سایت شادیتو تماس میگیرید

تالار مروارید یکی از مجلل ترین تالار های تهران در منطقه 22 قرار دارد, این تالار در فضایی زیبا و لوکس با امکانات ویژه آماده خلق شبی رویایی برای عروس دامادهای عزیز میباشد. ظرفیت این تالار 800 نفر هست و ویو ابدی به دریاچه چیتگر دارد. همچنین این تالار با دیزاین فوق العاده زیبا و کادری حرفه ای تمام  مشخصات یک تالار ایده آل دارا میباشد.
تالار مروارید دسترسی بسیار خوبی نیز دارد هم از اتوبان همت و اتوبان کرج میتوان به این تالار رسید و نزدیک منطقه دریاچه چیتگر و بام لند قرار دارد.  همچنین بنای نوساز تالار به همراه دیزاین زیبای فضای بیرونی و فضای داخل آن بسیار جلب توجه میکند و در خاطر افراد باقی می ماند. 
مدیریت تالار مروارید در تمامی مراحل با تیم حرفه ای خود همراه شما هست تا یکی از بهترین خاطرات را برای شما رقم بزنند. وقتی وارد مجموعه مروارید شوید تالاری بی نظیر چه از نظر طراحی تالار, فضا مناسب, وییو زیبا و هم از لحاظ کادر حرفه ای مشاهده خواهید کرد.
 
کادر بسیار حرفه ای این تالار دوره دیده هستند و با حداکثر انرژی آماده فراهم کردن خاطراتی خوش برای شما و میهمانان گرامیتان هستند.  همچنین تالار مروارید دارای سفره خونه سنتی در فضای باز با ویو دریاچه میباشد که تجربه فوق العاده ای برای میهمانان جشن شما ایجاده میکند. برای دریافت منو غذا تالار و جزئیات خدمات با شماره ها تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
 

تعداد مهمان: 800 ظرفیت پارکینگ: 160

امکانات:
آدرس

اتوبان همت غرب، بعد از آزادگان، خیابان کاشان جنوب، نبش میدان موج, خیابان موج


موقعیت در نقشه