تشریفات مجالس تهران

بهترین تشریفات مجالس تهران | لیست بهترین تشریفات مجالس, تشریفات عروسی تهران برای برگزاری جشن عروسی, نامزدی, تولد و دیگر مراسم و میهمانی ها. انتخاب این لیست توسط کارشناسان مجرب ما انجام شده و رضایت مشتری های قبلی در آن تاثیر زیادی داشته است.

با انتخاب شرکت تشریفات عروسی مناسب میتوانید بدون دغدغه از برگزاری مراسم عروسی خود لذت ببرید و  یه شب به یادماندنی را همسر خود هدیه دهید. در ادامه لیست بهترین تشریفات مجالس, تشریفات عروسی, خدمات عروسی, خدمات تشریفات تهران را مشاهده میفرمایید.

 

 

 

تشریفات مجالس مجلل

شاید جشن عروسی سیندرلا به گوشتان خورده باشد. داستان فوق نمایانگر عروسی عروس و دامادی است که با هلیکوپتر به جشن می آیند و هزینه ی ارکسترشان چندین میلیون تومان می باشد. به سفرهای آنچنانی رفته و بایستی بهترین عکاسخانه ها برایشان آماده شده باشد.
با توجه به جشن های عروسی امروزی هرگز نمی توان هزینه ی دقیقی برای جشن عروسی در نظر گرفت. این گونه که پیداست اختلافات طبقاتی در جشن های عروسی هم نمایان است. قشری از جامعه در برگزاری جشن عروسی شان مانده اند و عده ای هم هیچ نگرانی برای جشن های عروسی ندارند.
 ممکن است در بسیاری از دیوارهای شهر مشاهده کرده باشید که یادداشت شده است برگزاری جشن های عروسی، حتی ممکن است با آنها تماس هم گرفته باشید و در پاسخ سوالاتی از این قبیل که بودجه تان چه قدر است؟ برای چه زمانی قصد برگزاری جشن دارید؟ و.... 
ضمن اینکه بگوید باغ ما دارای چند هزار فضای سبز است، سالن عقد اختصاصی، کافی شاپ، آلاچیق، آب نما، استخر و... است. در واقع می گوید قیمت های ما بستگی به منوی انتخابی شما دارد. یا اینکه باغ های ارزان تر و مجلل تر هم داریم. 
در ادامه با یک مزون دوخت لباس عروس در یکی از مناطق مرفه نشین تهران تماس می گیریم. وی می گوید لباس عروس های مزون ما از قیمت های متنوعی برخوردارند. امروزه برخی از خانواده ها به قدری مرفه هستند که لباس عروسشان را از فرانسه یا ترکیه تهیه می کنند. عده ی دیگری هم به مزون ما مراجعه می کنند و گروه های ضعیف تر به مرکز شهر مراجعه می کنند. در مورد قیمت هم می گوید لباس عروس های مزون ما قیمت ثابتی ندارد. برای نمونه از سه میلیون و نیم شروع شده و فاقد سقف قیمت هستند. بسته به دانتل بودن و سایر موارد قیمت ها متغیرند. زنجیره کار شامل طراح، برش کار، خیاط و شخصی است که روی لباس عروس دست دوزی می کند، می شود. در صورتی که زنجیره کامل باشد کار لباس عروس تنها 3 روز زمان می برد. 
در ادامه می شنویم که دخترخانم تازه عروسی جشن عروسی اش را در یکی از برترین کیترینگ های اطراف تهران برگزار کرده است. 
 این عروس خانم می گوید: به دلیل سردی هوا در جشن عروسی ما، داخل باغ را مانند چادرهای سیرک چادر زدند و عکس های ژورنال عروس و داماد را به مهمانانمان هدیه دادیم. علاوه بر این موارد بیان کرد که حتی عکس هایی که در شمال و یزد گرفته بودیم، عکس های دبی همه در این ژورنال بود. به همراه کالسکه هایی به جشن عروسی مان وارد شدیم. این موارد را در حالی می شنویم که در گوشه ای از شهر، برای برگزاری جشن های عروسی پول جمع می کنند و جوانانی در بخش های پنهانی تر شهر هستند که برای برگزاری جشن عروسی زیر بار قرض و وام های سنگین کمر خم می کنند. 


هزینه برگزاری جشن در تالارها و سالن های لاکچری و آنچنانی

هزینه ی ورودی سالن های پذیرایی در تهران در وسط هفته و آخر هفته بسیار متفاوت است. هر قدر سالن مجلل تر باشد این هزینه ها فرق می کند. با توجه به امکانات و درجه ی سالن هزینه ی تالار ها متفاوت می باشد. بعضی از سالن ها ورودی سالن را تخفیف می دهند و هزینه ورودی را روی سایر موارد اعمال می کنند. بین برگزاری یک جشن عروسی سالنی با جشنی که مثل یک فیلم سینمایی است تفاوت بسیاری است. هزینه ی میوه، شیرینی، فیلم بردار و عکاس، همه به میزان بودجه ی شما وابسته است.


بهترین تشریفات مجالس

در شادیتو تنها بهترین ها را میابید. تیم شادیتو با بررسی رزومه تشریفات مجالس, رضایتمندی عروس داماد های قبلی و موارد دیگر مانند سفره عقد های مجلل قیمت مناسب, زیبایی مراسم, و به طور کلی خوشنامی بهترین تشریفات مجالس را انتخاب و معرفی مینماید. تا عروس داماد های گرامی با آسودگی خاطر بهترین ها را انتخاب نمایند.


بهترین تشریفات مجالس

وظایف تشریفات مجالس

انتخاب یک باغ عروسی اولین اقدام تشریفات مجالس میباشد. همچنین با توجه به بودجه ای که عروس و داماد در نظر گرفته اند بایستی امکاناتی که با آن بودجه میسر هست را به عروس و داماد توضیح دهد.
از دیگر وظایف میتوان به مدیریت تزئین اتاق عقد, تزئینات ماشین عروس, گل آرایی اشاره کرد. انتخاب بند موسیقی نیز بسیار مهم است و با توجه به تجربه ای که تشریفات مجالس دارند میتوانند انتخاب بهتری داشته باشند و در این انتخاب نظر و سلیقه زوج را نیز در نظر میگیرند.
همچنین میتوانند در انتخاب کارت عروسی و قنادی بهترین پیشنهاد ها را داشته باشند. اما مهمترین بخش که کیترینگ هست را معمولا به صورت مستقیم بر عهده میگیرند چون شاید بتوان گفت که بیشترین موردی که به یاد میهمانان جشن عروسی میماند همین غذای عروسی میباشد.
در واقع تشریفات مجالس تمام مواردی که باید برای عروسی انجام داد را برعهده میگرید حال با توجه به قرار داد بخشی از این موارد را به طور کامل انجام میدهند و در بخش های دیگر بهترین ها را معرفی میکنند.

دیزاین تشریفات مجالس

یکی از مهمترین کارهایی که تشریفات مجالس انجام میدهد دیزاین و گل آرایی میباشد. از ورودی میهمانان تا میز های میهمانان و جایگاه عروس و داماد و این موارد در مراسم و فیلم عروسی جلوه خاصی دارد. شمع آرایی, میوه آرایی نیز به زیبایی مراسم عروسی می افزاید. البته زوجین نیز میتوانند در انتخاب نوع دیزاین عروسی سلیقه خود را ارائه دهند تا بر اساس آن تصمیم گیری شود.


تشریفات

پذیرایی تشریفات مجالس

از موارد به یاد ماندنی هر مراسم عروسی, نحوه پذیرایی میباشد, از نوشیدنی ها, فینگر فودها گرفته تا سالاد ها و اردور بار های مختلف. همچنین مهمترین آیتم در پذیرایی میز شام, منو انتخابی و کیفیت غذا میباشد که برعهده تشریفات مجالس میباشد.

موزیک عروسی

گروه موسیقی انتخابی در مراسم بسیار مهم است. گروهی با دی جی حرفه ای و خواننده با صدای دلنشین میتواند فضای عروسی را متحول کند. البته مورد مهم برای موزیک , مجلس گردانی و ارتباط با میمهانان میباشد تا همه در شادی بهترین انرژی خود را برای عروس داماد ارائه دهند.
تشریفات مجالس


تشریفات عروسی