باغ تالار تاج - تهران

باغ-تالار در تهران : اطراف-تهران : گرمدره کد : 210

باغ-تالار، ظرفیت اتاق عقد: 30 نفر ، تعداد مهمان: 400 نفر ، تعداد پارکینگ: 100
مشاهده عکس


اطلاعات تماس:

مدیریت : , شماره تماس : و , تلفن همراه :

برای تخفیف بفرمایید که از سایت شادیتو تماس میگیرید

توضیحات:

باغ تالار تاج گرمدره یکی از بهترین و مجلل ترین باغ های عروسی تهران است که در منطقه گرمدره قرار دارد. باغ عروسی تاج با ظرفیت 400 میهمان و 100 خودرو به همراه دیزاین و دکوراسیون فوق العاده و امکان پذیرایی از میهمانان جشن عروسی در فضای باز و بسته, تمام مشخصات باغ عروسی برای جشن مجلل و باشکوه را داراست. برای رزور و اطلاعات بیشتر درباره ی این باغ عروسی بی نظیر تماس بگیرید. باغ تاج با ارائه مجلل ترین خدمات عروسی خاطره ای ماندگار برای شما و میهمانانتان و همسرتان میسازد. در پایین این صفحه میتوانید تور مجازی باغ تالار تاج ملاحظه فرمایید.

 

این تالار از همان ابتدا توجه همه را به خودش جلب کرد، از مواردی که باعث نام گذاری این تالار و مشهور شدن آن شد،خرق عادت در نمای بیرونی باغ تالار تاج و عبور از فضاهای کلاسیک نماهای رومی و ایجاد نمایی شبیه به تاج پادشاهی نورپردازی های طلایی و گرم در بیرون از سالن می باشد.معروف شدنی که می گوییم منظورمان این است که در کم تر از 1 سال از فعالیتش گوی سبقت را از رقیبان خودش گرفت و در رده ی 1تا5 از بهترین تالارهای عروسی تهران قرار گرفت.
2 سالن پذیرایی با ظرفیت هر طرف 200 نفر پارکینگ داخلی و امکانات دیگر، از تالارهای مجلل عروسی 5 ستاره در کلاس تشریفات به حساب میاد. همین موضوع هم باعث شده این تالار ازجذاب ترین نماهای سالن عروسی در سال 96 به حساب بیاد.

خصوصیات اصلی باغ تالار تاج
از ویژگی های اصلی این باغ تالار سالن بسیار شیک و استفاده صحیح از آینه هست.پارکینگ و محل پارک مهمانان، دقیقا تو ابتدای ورودی یعنی پشت در اصلی قرار داره. بعد از پارک وسایل نقلیه مهمان ها از محل کناری و بیرون سالن به نمای اصلی باغ تالار تاج که همان تاج برافراشته است می رسه، قابل ذکره که قسمت آقایان از خانم ها در فضای لابی جدا میشه.
نقطه ی قوت این باغ تالار تاج هوشمندی معماری بیرونی نماس سالن عروسی هستش که هر شخصی باتماشای عکس های باغ تالار تاج متحیر می کنه.همین موضوع باعث این باغ تالار بیشتر از باغ تالاربه تالار شهرت پیدا کنه.2 یال سالن که قرینه بوده و سالن افراشته در بین و نام گذاری باغ تالار تاج به نام باغ عروسی خیلی هوشمندانه هستش که به محض ورود به جرگه باغ تالارهای عروسی خیلی عالی تجاری سازی شده و چیزی نگذشته که اسمش روی زبان ها جاری شده.این تالار الان توانایی تبدیل شدن به برند تو تشریفات مجالس عروسی رو هم داره.

 

 

تعداد مهمان: 400 ظرفیت پارکینگ: 100

امکانات:
تور مجازی باغ-تالار


آدرس

گرمدره


موقعیت در نقشه