آتلیه مناسب عروسی

آتلیه مناسب عروسی
انتخاب آتلیه مناسب بسیار لازم و ضروری است. از دشوارترین کارهایی که عروس و داماد برای انجام آن با استرس عجیبی مواجه می شوند، انتخاب آتلیه عروسی است. در اکثر موارد به عروس و دامادهای عزیز سفارش می کنیم که نسبت به تشریفات و تدارکات عروسی حساسیت به خرج ندهند و براساس سلیقه شان عمل کنند، در ارتباط با آتلیه مناسب باید بگوییم که حتما وسواس به خرج بدهند. چرا که کوچکترین خطا در مورد انتخاب آتلیه، منجربه از بین رفتن همه تلاش آنها می شود.
در ادامه مواردی که باید در انتخاب آتلیه به آنها دقت داشته باشید را مطرح می کنیم. 

آتلیه مناسب عروسی

حرفه ای بودن تیم فیلمبرداری و عکاسی
در همه شهرها و شهرستان ها، آتلیه هایی وجود دارند که نام آشنا هستند. همین شهرت کارتان را آسان می کند. پیش از انتخاب، نمونه کارهای آنها را با دقت نگاه کرده و چند گزینه را در لیست انتخاب آخرتان بگنجانید. متعهد بودن و اخلاق حرفه ای از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید و بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. 
حتما اطمینان پیدا کنید که نمونه کارها مختص خود آتلیه است. حتما نسبت به خوشنام بودن و خوش اخلاق بودن آنها اطمینان یابید. هم چنین توجه داشته باشید که آتلیه انتخابی تان دارای مجوز باشد.

از خودتان هم ارزیابی داشته باشید.
بسیاری از عروس و دامادها، استایل راحتی ندارند و انعطاف پذیری بدنشان برای ژست گرفتن و ... کم است که عکس هایشان را خراب می کند. در صورت وجود چنین شرایطی بایستی بایستی با یک تیم فوق حرفه ای همکاری داشته باشید تا بتوانند عکس های جذابی از شما بگیرند.
هم چنین سایر شرایط مانند: ادیت عکس ها توسط خانم، فیلم برداری و مکان عکاسی و افرادی که در صحنه حاضر می شوند و ... اطمینان یابند تا در روز مراسم، مشکلی برای آنها پیش نیاید. برای نمونه خانم هایی که مذهبی هستند باید در مورد ادیت عکس ها توسط خانم و عدم حضور عکاس آقا در لوکیشن عکاسی اطمینان حاصل کنند تا با مشکل مواجه نشوند.
هزینه ها
ابتدا بودجه تان را تعیین نمایید. پس از آن آتلیه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اغلب هزینه نهایی زمان تحویل عکس ها و ... بشتر از هزینه اولیه است. ضمن اینکه گران قیمت بودن آتلیه بیانگر کیفیت بالای آن نیست. حتما کارهای آنها را ببینید. 
حتما در مورد جزئیات همکاری، جزئیات مرتبط با لغو همکاری و ... را از آنها جویا شوید.
به امید خوشبختی روز افزون برای شما عروس و دامادهای نازنین.

آتلیه مناسب عروسی

 

آتلیه مناسب عروسی

 

آتلیه مناسب عروسی

 

آتلیه مناسب عروسی