آرامش مراسم عروسی

یکی از مهم ترین روزها در زندگی هر زوج روز عروسی می باشد.روزی که نمی توان به عقب برگشت و شرایط را آنگونه که طبق خواسته مان است کنترل کنیم.بسیاری از عروس و دامادها به دلیل استرسی که در این روز دارند ممکن است آن طور که میخواهند باعث  بهتر شدن مراسمشان نشوند. داین مطلب به 4 راهکار برای کاهش استرس اشاره می کنیم.

آرامش عروسی


 
1-حفظ آرامش
ازدواج یک معامله مهم است. درست است که تغییری شگرف در زندگیتان ایجاد کردید ولی این بدین معنی نیست که باید آرامش خود را از دست بدهید.می توانید برای کاهش استرس خود ساعاتی را در خارج از شهر بگذرانید و یک دوش آب گرم بگیرید تا به حالت عادی بازگردید.
 
2-گوش فرادهید،دقت کنید و تشکر کنید:
در این بین هر شخصی عقایدش را برایتان بازگو می کند، در این حین در صورتی که بخواهند بر عقایدشان پافشاری کنند سبب عصبانیت شما می شوند.بهتر است گوش فرادهید و از آنها تشکر کنید لازم به ذکر است بین تمامی این نظرات ممکن است نظری باشد که برایتان کارآمد باشد.
 
3-به خودتان وقت اختصاص دهید:
قبل از شروع مراسمتان به خودتان وقت اختصاص دهید چرا که هنگام شروع جشن ممکن است این فرصت نباشد.اهمیت کم یا زیاد بودن این مراسم اصلا مهم نیست اما سبب ایجاد آرامش میان هردونفرتان می شود و آمادگیتان را برای شروع این روز بزرگ دوچندان می کند.
 
4-آمادگی رویارویی با مسائل ناگهانی را داشته باشید:
زمانی که این تعداد مهمان، فامیل گرد هم می آیند ممکن است مشکلات کوچکی به وجود بیاید.در این شرایط باید خونسردیتان را حفظ کنید چرا که ممکن است مسائل ازاین بدتر هم پیش بیاید.شما با فردی ازدواج کرده اید که می خواهید باقی عمرتان را در کنار وی باشید.