آرایشگاه داماد

آرایشگاه داماد و مواردی که باید پیش از انتخاب در نظر داشته باشیم.
پیش از این دامادها صبح روز جشن عروسی به سلمانی محل خود مراجعه می کردند و موهای خود را کوتاه و صورت خود را اصلاح می نمودند.این موضوع تمام آرایش و پیرایش ظاهری داماد بود.طی 10 سال اخیرآرایشگاه های مردانه با پیروی از به روز ترین متدها و استایل های پیرایش آقایان خدمات خاص و گوناگونی دارند.در صورتی که می خواهید از این خدمات استفاده کنید توصیه می کنیم ابتدا لباس دامادیتان را به تن کرده و در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
چگونه می توان یک آرایشگاه مردانه مناسب پیدا کرد؟
از تجربیات دیگران کمک بگیرید.برای نمونه ببینید کدام یک از اطرافیانتان مدل موی مورد نظرتان را دارد و بررسی اینکه این مدل روی سر وی بدون عیب از آب در آمده یا خیر.هرگاه این دو مورد را در شخصی پسندیدید از او سوال کنید کوتاهی موهایش را کجا انجام داده است. پس از آن به آن آرایشگر مراجعه کرده و کوتاهی موهایتان را به آن آرایشگر بسپارید.
اینترنت راهنمای خوبی است.بسیاری از سالن های آرایش و پیرایش مردانه در شبکه های مجازی به صورت اینترنتی فعالیت دارند که امکان مشاهده نمونه کارهای آنان وجود دارد.علاوه براین سایت های اینترنتی مختلفی وجود دارند که مراجعه به این سایت ها ضرری ندارد.

آرایشگاه داماد


سالن انتخابیتان را حضوری ببینید. به سالن هایی که پیدا کرده اید سر بزنید و کیفیت کار آنها، بهداشت و نحوه برخورد پرسنل را مورد بررسی قرار دهید.بعضی از سالن ها به علت نام آشنا بودنشان مورد توجه هستند و ممکن است در صورتی که خودتان حضوری به آنها سر بزنید از کیفیت و برخورد پرسنل راضی نباشید.
اکثر سالن ها در آگهی هایشان از متدهای روز و مدارک بین المللی سخن به میان می آورند اما واقعیت این است که فقط دارای مدرک دوره عمومی فنی می باشند.
سالنی مورد پسند واقع می شود که پرسنل آن رفتار محترمانه ای دارند و از انتخابی که کرده اید خشنود باشید. مدیر سالن پیرایش می بایست این توانایی را داشته باشد که محیط سالن را تمیز نگه دارد.زمان ورود به سالن بتوانید تمیزی سرشورها،میزکار، دیوارها، کف و روپوس های بهداشتی را مشاهده کنید.در صورتی که مدیریت سالن این موارد را در نظر نمی گیرد هرگز این سالن را انتخاب نکنید چرا که هستند برخی از سالن دارانی که به حداقل حقوق مشتری ارزش قائل می شوند.
پس از مراجعه به سالن، کار آرایشگر را نیز در نظر بگیرید.علاوه بر مشاهده این موارد هنر دست وی را نیز در نظر داشته باشید، همچنین مواردی از قبیل اینکه می تواند کاری که به وی محول شده است را بدون معطلی انجام دهد.دوروبرش مرتب و تمیز باشد.روپوش و سرو وضع او مرتب باشد و ادب را رعایت کند یا خیر.در صورت تایید موارد فوق می توانید جلو بروید و با او صحبت کنید.

آرایشگاه داماد


 
از آلبوم کارهای قبلی سالن مورد نظر دیدن کنید.در بسیاری از سالن ها آلبوم نمونه کار وجود دارد.شایان ذکر است آلبوم های گفته شده نمی تواند معیار گزینش مناسبی باشد چرا که این عکس ها می تواند از هر جایی تهیه شده باشد، یا اینکه توسط شخص دیگری انجام شده باشد.تکیه به مشاهدات فعلیتان بسیار قابل اطمینان تر می باشد.
هنر و نوآوری آرایشگرتان را مورد بررسی قرار دهید.آرایش و پیرایش پیش از آنکه حرفه باشد یک هنر است. فردی که آرایشگر است علاوه بر اینکه تکنیک های آراستن را می داند حتما باید از سلیقه و خلاقیت بالایی برخوردار باشد که بداند کدام تکنیک برای کدام شخص مناسب می باشد.همچنین این توانایی را داشته باشد که در صورت تقاضای مدلی از جانب مشتری در صورتی که برای وی مناسب نیست بتواند دلایل موافق و مخالف بودن از جهت پیاده کردن مدل دلخواهتان را برایتان بازگو کند.شخصی که این ویژگی ها را دارد توانایی آراستن ظاهرتان را برای روز دامادی دارد.
حتما مدارک سالن را چک کنید. اکثر سالن ها در آگهی هایشان از متدهای روز و مدارک بین المللی صحبت می کنند.واقعیت اینجاست که آنان تنها مدرک عمومی فنی حرفه ای را دارا می باشند.در صورتی که سالنی این ادعاها را دارد حتما حتما بر دیوار دفتر مدیر سالن این مدارک را جست و جو کنید.در غیر این صورت باید پول تبلیغات دروغی را بپردازید.خدماتی شبیه آن را سالن های معمولی تر هم انجام می دهند.
از نظرات سایر مشتریان نیز کمک بگیرید. کنار آنها بنشینید و معایب و محاسن کار سالن را جویا شوید.این اشخاص می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند. 
 
از سالن خدمات آزمایشی درخواست کنید.در صورتی که سالن یا آرایشگری را انتخاب کردید پیش از مراسم عروسی خدمات آنان را مشاهده کنید تا از کارشان مطمئن شوید.احتمال دارد آرایشگر هنگام شستن سر و صورتتان با عجله قصد داشته باشد کارش را به اتمام برساند که نتیجه کار مورد پسندتان واقع نشود و با مشاهده این حالت به یافتن سالنی دیگر ترغیب شوید.

آرایشگاه داماد


از خدماتی که سالن ارائه می دهد اطلاعات داشته باشید. کوتاهی مو، اصلاح صورت، برداشتن ابروهای پرپشت،پاکسازی پوست، بخور، رنگ مو،گریم صورت، اصلاح موهای کم پشت،صافی مو، فرکردن مو،ماساژ صورت، تست استایل و گریم، کمک به پوشیدن و ست کردن کت و شلوار همه و همه از خدمات یک آرایشگاه به روز می باشد.
هزینه دریافتی خدمات یک آرایشگاه دامادی چه قدر است؟
در صورتی که تمایل داشته باشید به آرایشگاه هایی مراجعه کنید که پکیج دامادی دارند، می توانید تمامی خدمات بالار ا با پرداخت 250 الی 500 هزار تومان انجام دهید. نکته حائز اهمیت این جاست که در صورت تمایل به انجام تک تک این موارد باید هزینه بیشتری را متحمل شوید.این که کل خدمات را یکجا درخواست کنید بسیار به صرفه خواهد بود.در صورتی که تمایل به اصلاح ساده سر داشته باشید هزینه آن 10 هزار تومان و انجام اصلاح ساده در آرایشگاه های با کلاس کاری بالاترحدود 40 هزار تومان می باشد.

گریم به معنی کشیدن خط چشم و رژ گونه نمی باشد. گریم بدین معناست که اشخاص متخصص در این امر که در سالن هستند که متعادل سازی چهره را با تکنیک های گریم انجام می دهند.

آرایشگاه داماد

 

آرایشگاه داماد

 

آرایشگاه داماد

 

آرایشگاه داماد