آرایش ابرو زیبا

راز داشتن ابروی زیبا و مرتب چیست؟
ابروهای زیبا قابی برای چشمانتان محسوب می شود و نگاهتان را جذاب و گیراتر می کند.در مواقعی که حالت طبیعی ابروهایمان را حفظ کنیم تمیز و مرتب نگه داشتن آن آسانتر از چیزی است که فکر می کنید.

آرایش ابرو


ابروهایتان را به دست افراد کار بلد بسپارید
حفظ کردن زیبایی و حالت طبیعی ابروها نیازمند توانایی و مهارت ویژه ای است.کوچکترین نابلدی در این مورد جبران ناپذیر است.پس بهترین کار اینست که آرایش ابروهایتان را به دست فردی متخصص بسپارید.
محصولات مناسبی را برگزینید
محصولات مختلفی از قبیل ژل و ریمل ابرو و سایر موارد پرپشت کننده ابرو وجود دارد.اما اصلا نیازی نیست تمام این محصولات را استفاده کنید اگر ابروهای پرپشتی دارید از محصولاتی که رنگدانه هایشان کم است و برای جلوگیری از خراب شدن آرایشتان از محصولات ضدآب استفاده کنید.
رنگ مناسب ابرویتان را بشناسید
در صورتی که می خواهید ابروهایتان طبیعی باشد و ظاهری مصنوعی به خود نگیرد. از رنگ های مشابه رنگ ابروهایتان استفاده کنید.درصورتی که موهایتان قرمزی ندارد از رنگ های قرمز و زرد دوری کنید و بجای آن رنگ های قهوه ای تیره را جایگزین کنید.درصورتی که خواهان ابروهایی کلفت تر هستید یک درجه از رنگ فعلیتان ابروهایتان را روشن تر کنید.درصورتی که موهایتان مشکی است از رنگ مشکی برای ابروهایتان اجتناب کنید و رنگ طوسی تیره را جایگزین آن کنید.
مدل ایده آل ابروهایتان را پیدا کنید
متناسب ترین شکل برای ابروهایتان شکلی است که آنها هنگام تولد دارند.نزدیک کردن زیاد آنها و زاویه کردنشان امکان دارد چهره تان را مصنوعی کند.در صورتی که چشمانتان درشت و دهانی بزرگ دارید ابروهای پهن می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.فرم کمانی ملایم برای صورت های گرد مناسب تر است.
آراستن ابروهایتان را از وسط شروع کنید
هنگام آرایش ابرو از وسط شروع کنید بدین ترتیب که از پرپشت ترین قسمت شروع کنید و به طرف دم ابرو پیش بروید نواحی نزدیک بینی را برای انتهای کار بگذارید.در نواحی آغاز ابروهایتان از رنگ ملایم تر استفاده کنید تا ابروهایتان طبیعی تر جلوه کند.
همیشه ابروهایتان را شانه بزنید
زمان فرم دهی به ابروهایتان در هر محله ابروهایتان را شانه بزنید. به این ترتیب هم مواد اضافی را از روی ابروهایتان زدودید و هم شکل ابروهایتان بهتر شده است.در مرحله آخر از ریمل تثبیت کننده استفاده کنید.