آرایش اروپایی

آرایش اروپایی
در این مطلب می خواهیم آرایش اروپایی را آموزش بدهیم. مطالعه این مطلب خالی از لطف نیست. پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه نمایید. 
برای شروع کار کرم نرم کننده را روی پوست خود زده و پس از آن از کرم پودر استفاده کنید. توجه داشته باشید که کرم پودر باید براساس رنگ پوست و هماهنگی آن با پوست صورت انتخاب شود. سپس ابروهایتان  را کمی پررنگ کرده و یا با استفاده از مداد ابرو نواقص ابروها را برطرف کنید.
سپس با استفاده از قلم موی مخصوص سایه، چشمان خود را سایه می زنیم. حتما به منطقه ای از چشم که روی آن سایه می زنید توجه داشته باشید. استفاده از رنگهای زننده و تند نه تنها جالب نیست بلکه بسیار ناخوشایند به نظر می رسد. هر قدر از کنار پلک به سمت ابرو می رویم، رنگ سایه هم کم رنگ تر می شود. پس از سایه زدن، خط چشم مایع و ریمل را می زنیم. برای کشیدن خط زیر چشم بهتر است از مداد مشکی یا رنگ مورد علاقه خودتان استفاده نمایید. موقع خط چشم کشیدن رو به بالا نگاه می کنیم. 

آرایش اروپایی

برای اینکه آرایشتان پررنگ باشد پیشنهاد می کنیم خط زیرین چشم خود را دقیقا روی پلک داخلی چشمتان بکشید. برای اینکه آرایشی کم رنگ و ملایم داشته باشید خط زیرین پلک خود را بیرون پلک و نزدیک مژه ها بکشید. 
با استفاده از یک براش رژگونه که به پودر ملایم رژگونه آغشته کرده اید روی گونه های خود رژگونه بزنید. 
نحوه رژگونه زدن
برای اینکه رژگونه بزنید می توانید بخندید و روی برآمدگی ایجاد شده رژگونه بزنید.
لپها را به داخل فرو برده و روی فرورفتگی ها رژگونه می زنیم.

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی

 

آرایش اروپایی