آرایش های ترسناک

آرایش های ترسناک
طبق گفته شکسپیر چشمان، پنجره ای به روح شما می باشد. می تواند شما را زیبا و جذاب، خسته، عجیب و در برخی موارد نیز ترسناک نشان بدهد. در ادامه آرایش های ترسناک را معرفی خواهیم کرد. آرایش های بیش از حد نه تنها شما را زیباتر نشان نمی دهد بلکه موجب ترسناک تر به نظر رسیدن شما می گردد. 
دنیای شناور پلک ها
در صورتی که سایه زدن روی پلک هایتان را بدون زیرسازی انجام بدهید، آنگاه شبیه به این خواهد بود که روی یک برکه قالیچه پهن کرده اید. استفاده از سایه های شناور نه تنها چشمانتان را زیباتر نمی کند بلکه موجب بیشتر نمایان شدن چروک های دور چشم می شود. مانند: گسل ها و چین خوردگی های زمین. قبل از اینکه سایه بزنید با پایه کمتری آستر زده پس از آن از رنگ مورد علاقه خود استفاده نمایید تا چشمانی تمیز تر داشته باشید. 
چشمان برقی برقی
در صورتی که طرفدار یک آرایش طبیعی هستید هرگز از سایه های اکلیلی و براق استفاده نکنید. این سایه ها اصلا مناسب نیستند. می توانید از آنها استفاده کنید ولی منظورمان این نیست که همه پلک خود را با آن بپوشانید. گوشه های داخلی چشمتان را سایه روشن زده و سایر قسمت های پلک خود را با سایه مات آرایش کنید. 
ابروهای رنگین کمانی
در صورتی که ابروی خود را رنگ رده اید برای آن از مدادی که اندکی تیره تر از آن است استفاده نمایید. برای نمونه در صورت قهوه ای بودن ابروهای خود، از یک مداد قهوه ای یک درجه تیره تر استفاده نمایید. این گونه بالای چشمتان یک جاده چند رنگ ایجاد نمی شود. 

آرایش های ترسناک

خط کشی ممنوع!
از کشیدن خط های پهن زیر چشمتان پرهیز کنید. منظورمان این نیست که اصلا خط چشم نکشید بلکه منظورمان این است که خط چشم ناموزون نکشید. خط چشم های پهن چشمان ریز را ریزتر کرده و چشمان درشت را برجسته تر نشان می دهد. هم چنین برخی از خانم ها علاقمند به استفاده از مداد چشم داخل چشمانشان هستند، ایرادی ندارد ولی نباید از مدادهای رنگی استفاده نمایند. رنگ هایی که دارای پایه قرمز هستند، چشمان را خسته، عصبانی نشان می دهد. 
قوانین خط چشم
سایه نقش مهمی را در زیبایی چشم ایفا می کند، ولی نباید از خط چشم هم ساده رد شویم. خط چشم سازگار با رنگ، مدل و اندازه چشم بسیار مهم است. خط چشم های نازک بکشید. این گونه چشمتان زیاد از حد کشیده دیده نمی شود. 
ترکیب رنگ ها
نباید سایه مورد استفاده تان به شکلی باشد که چهره تان را زشت نشان دهد. سایه ای چشمتان را زیبا می کند که خط جداکننده ای میان رنگ های گوناگون نباشد و استخوان پشت پلک کامل پوشانده شود. در صورتی که می خواهید از سه رنگ در سایه استفاده کنید باید آن را ترکیب نمایید. نه اینکه مانند رنین کمان آرایش کنید. در صورتی که از رنگ دودی استفاده می کنید بایستی به شکلی از رنگ دودی استفاده کنید که مجددا به عنوان خط چشم دوم اشتباه گرفته نشود. زمانی که یک خط چشم کشیده اید نیازی به خط چشم دوم ندارید. 
خون آشام نشوید!
سایه های سرخ و ارغوانی برای عکس های روی مجله مناسب نیست بلکه در دنیای واقعی مانند خون آشام به نظر می رسید. چشمانی ارغوانی و قرمز چشمانتان را ملتهب و عصبانی نشان می دهد. 

آرایش های ترسناک