آرایش برای داشتن چهره جذاب

مهم ترین نکته در جذابیت، اعتماد به نفس و چند ترفند آرایشی است. برای داشتن چهره ای جذاب، در قدم اول باید به زیبایی خود پی ببرید و خودباوری داشته باشید.این چند ترفند شما را یاری می رساند که بدون تلاش و نیاز به آرایش جذابیتتان را چند برابر کنید. در ادامه 7 ترفند برای داشتن چهره ای جذاب معرفی می کنیم.

آرایش جذاب


رژ قرمز
استفاده از رنگ قرمز، زیباییتان را بیشتر نمایان می کند.البته به این نکته توجه کنید این رنگ ریسک هایی را هم به همراه دارد.به طور مثال لزومی ندارد در یک جلسه کاری از رژ قرمز استفاده کنید.حتما یک خط لب متناسب با رنگ رژتان همراه داشته باشید تا همراه رژتان استفاده کنید و تمدید آن را از یاد نبرید.
مژه های پر
استفاده از ریمل حتی به مقدار کم تاثیر بسیاری بر ظاهرتان می گذارد.پس از مژه هایتان غافل نشوید.
سایه ی آبی
شاید اغلب افراد تمایل چندانی به استفاده از رنگ آبی ندارند اما قابل ذکر است رنگ آبی عمق چشمان را چند برابر می کند. 

 رژ گونه و رژ صورتی
استفاده از رژ و رژ گونه ی صورتی نتیجه مطلوبی را به همراه دارد بر خلاف تصورات  بسیاری از افراد که عقیده دارند رنگ صورتی مناسب برای انواع خاصی از پوست می باشد اما ترکیب رژ صورتی و رژ گونه صورتی و یک براق کننده ی ملایم و موهای طبیعی همراه با یک خط چشم نازک و استفاده از ریمل غلیظ جذابیت شما را چندین برابر می کند. 

پوست شفاف و براق
در دنیای مد و زیبایی داشتن پوستی شفاف از اهمیت خاصی برخوردار است. برخلاف آرایش بی جان و مات، آرایشی براق چهره تان را شاداب تر می کند.برای زیباتر کردن گونه های خود از براق کننده های مورد علاقه تان استفاده کنید.
خط چشم
یکی از عناصر کلاسیک آرایش صورت خط چشم است.نه تنها نگاه هایتان را گیرا می کند بلکه سبب جذابیت آرایشتان نیز می شود.خط چشم را در آرایش شب و روز می توانید استفاده کنید تنها بستگی به نوع خط چشم انتخابیتان دارد که در انواع مدادی، مایع یا ژله ای وجود دارد.
چشم های دودی
استفاده از سایه چشم تیره همراه با ریمل غلیظ و مدادچشم مشکی می تواند انتخاب مناسبی برای روزهای خاص باشد.ترکیب این آرایش چشم با گونه و لب های طبیعی جذابیتتان را چند برابر میکند.آرایش چشم دودی سبب گیرا شدن نگاه هایتان می شود.