آرایش خاص

آرایش خاص
شاید در برخی موارد بعد از اینکه آرایش کرده اید این جمله را از اطرافیانتان شنیده اید که اگر آرایش نمی کردی جذاب تر بودی. دلیل این حرف، اشتباهات آرایشی است. در ادامه اشتباهات آرایشی را مطرح خواهیم کرد.
کرم پودر براق یا تیره؟
کرم پودر تیره موجب عمیق تر به نظر رسیدن خطوط چهره و کرم پودر براق موجب جذب نور به خودش می شود. همچنین چین و چروک ها نیز بیشتر به چشم می خورند.
راهکار
از یک کرم پودر مات و سبک که رنگی یکدست به پوستتان می دهد استفاده کنید. روشن ترین رنگ یا نزدیک ترین رنگ را برای پوستتان انتخاب نمایید. اندکی کرم پودر روی صورتتان زده و پراکنده سازی آن را به طرف خارج صورت، با استفاده از نوک انگشتان انجام بدهید. برای انتخاب پنکک بهتر است رنگ یک درجه تیره تر از رنگ کرم پودرتان را انتخاب نمایید. 
سایه چشم براق
ممکن است در ابتدای کار، استفاده از سایه چشم براق جالب باشد ولی زیبایی اش را بعد از چند ساعت از دست می دهد. همچنین چشمان خسته به نظر می رسند. سایه چشم های مات به رنگ خنثی ( بژ، قهوه ای و ...) بهترین انتخاب است. 
آرایش نامناسب موها
در صورتی که موهایتان بلند است و شانه زدن آنها مشکل است و به سختی آنها را شانه می زنید و می خواهید نوک موها را با ژل تیز کرده و اندکی پیچ و تاب به آنها بدهید، باید با دقت این کار را انجام بدهید. چرا که پیرتر به نظر می رسید.

آرایش خاص

در موهای بلند موها باید موها را از پشت سر مع کنید و از تل یا گیره سر نیز استفاده نمایید. برای اینکه به موهای کوتاه حالتی فانتزی بدهید، هر 2 ماه یکبار به آرایشگر خود مراجعه نمایید.
آرایش نکردن در سالمندی
چین و چروک چشمان در اثر بالا رفتن سن بیشتر می شود. تمیز و زیبا نگه داشتن ابرو هم چهره را جوان تر نشان می دهد. با استفاده از اندکی کرم پودر سبک، پوست صورت خود را بپوشانید. به وسیله یک مسواک، پس از هربار آرایش، از ریشه به سمت بیرون، ابروهای خود را شانه کنید. 
روشن کردن موها
بیشتر مردم بر این باورند روشن کردن بیش از حدموها موجب زیباتر به نظر رسیدن می شود. در حالی که کاملا اشتباه است. موها نباید بیشتر از 2 درجه روشن بشوند. 
در صورتی که دوست دارید موهایتان روشن باشد، هایلایت مناسب ترین انتخاب است. می توانید پایین و نوک موهای خودتان را رنگ روشن گذاشته و بلوند کنید.
رژ لب قرمز
رژلب قرمز چه قرمز تیره، چه قرمز روشن موجب عمیق تر نشان دادن خطوط چهره می شود. پیشنهاد می کنیم از رنگ های طبیعی استفاده کنید. اگر رنگ قرمز رنگ دلخواهتان است، رنگ قرمز هماهنگ با چهره تان را انتخاب نمایید. 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص

 

آرایش خاص