آرایش عروس

آرایش عروس قطعا هر عروس خانمی به دنبال این است که در روز عروسی خود بدرخشد، به همین دلیل با وسواس فراوان به انتخاب مدل مو، آرایش صوت و لباس می پردازد.توجه کنید که این وسواس بسیار را کنترل کنید در غیر این صورت ممکن است وسواس بیش از حد سبب نارضایتی تان شود.برای اینکه با مشکل مواجه نشوید نکات زیر را رعایت کنید.

آرایش عروس


 
درصورتی که در آینده ی نزدیک عروس خواهید شد، حتما این موارد را در نظر بگیرید.از همین الان به زیباییتان اهمیت بیشتری دهید.حتی در صورتی که قرار است همه امور را به آرایشگرتان محول کنید حتما این نکات را در نظر بگیرید.
1.از 3 هفته قبل به آرایشگرتان مراجعه کنید و از وی بخواهید تا مدل انتخابی را بر صورتتان پیاده کند.بین 3 الی 5 هفته بهترین زمان برای انجام این کار است.اجازه ندهید وقفه زمانی بیشتر از 5 هفته باشد.
تمامی مواردی را که قصد دارید برای اولین بار امتحان کنید از آرایشگر خود درخواست کنید در همان روز انجام دهد.به طور مثال در صورتی که می خواهید تا آرایشی برنزه داشته باشید حتما از وی درخواست کنید تا روی صورتتان امتحان کنید تا مناسب ترین کرم پودر با صورتتان را شناسایی کند.

آرایش عروس


2.روزی که برای انتخاب مدل آرایش به آرایشگاه مراجعه می کنید، لباسی سفید رنگ به تن کنید.این گونه راحت تر متوجه می شوید که رنگ آرایشتان با لباس عروستان جور در می آید یا نه. پیشنهاد می کنیم چند عکس بدون فلش بگیرید تا مدل ارایشتان همراه لباس سفید رنگ بیشتر نمایان باشد. 

آرایش عروس


3.چند نمونه عکس از مدل های آرایشی که در نظر دارید را تهیه کنید و به آرایشگرخود نشان بدهید. از وی درخواست کنید تا روی صورتتان امتحان کند تا مشاهده کنید که مناسب صورتتان است یا نه.

آرایش عروس


4.از آرایش های بی رنگ و مات پرهیز کنید.به دلیل اینکه لباستان سفید است می بایست آرایشی را برگزینید که با رنگ سفید لباس عروستان در تضاد باشد و بی روحی چهره را کاهش دهد.لباس عروستان با لباس معمول یک دنیا تفاوت دارد.پس آرایشتان نیز باید با آن هماهنگ باشد.

آرایش صورت عروس


5.یکی از روش هایی که جذابیت چشمانتان را بیشتر می کند، مژه مصنوعی است.مژه هایتان نباید طوری باشد که غیر طبیعی باشدبرای این کار می توانید مژه های با طول های متفاوت را انتخاب کنید.این گونه چشمانتان طبیعی تر جلوه می کند و مژه مصنوعی به جای این که بالای مژه قرار بگیرد. بین آنها قرار می گیرد.

 

آرایش عروس


6.روش هایی را امتحان کنید که تاکنون روی صورت خود انجام نداده اید.

 


7.از آنجا که  آرایش صورتتان باید یک روز کامل بدون اینکه روی پوستتان  پخش شود باقی بماند.از آرایشگر خود درخواست کنید از بهترین برندها استفاده کند.

آرایش عروس


8.به دلیل این که در روز عروسی تان در موقعیت های مختلف قرار می گیرید باید آرایشتان طوری باشد که با نورهای مختلف و مکان های متفاوت هماهنگی داشته باشد.بهترین راه این است که در روز آزمایشی میکاپ حتما هم مقابل نور افتاب و هم در نور اتاق نوع آرایش را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید درهرشرایطی شما بهترینید.

آرایش عروس


9.هرگز از بیان نظرتان به آرایشگرتان و چیزی که دوست دارید اجتناب نکنید.کاملا منطقی است که شما به آرایشگرتان اعتماد دارید و او را می شناسید اما به این معنی نیست که هرگز نظراتتان را بیان نکنید.آرایشگرتان که از شخصیت شما با خبر نیست. این گونه زمانی که چشم باز کنید از ظاهرتان ناخشنود نخواهید بود. 

آرایش عروس


10.از آرایش زیاد اجتناب کنید چرا که آرایش که روی صورتتان نمینشیند در عکس ها و زیر نور ظاهری ناخوشایند به خود می گیرد.

آرایش عروس


11. هرگز به مد توجهی نداشته باشید چرا که ممکن است آرایشی که امروز به دلتان می نشیند چندین سال بعد مورد علاقه تان نباشد.عکس عروسیتان باید به نحوی باشد که هرگز نوع آرایشتان دلتان را نزند.پس بهترین پیشنهاد آرایش کلاسیک می باشد.

آرایش عروس


12.برای استفاده از رژ لب های پر رنگ ترس را کنار بگذارید به جای استفاده از رنگ های قهوه ای یا رنگ لب از رنگ های صورتی و قرمز استفاده کنید تا زیبایی و جذابیت چهره تان را چند برابر کند.مدل های کلاسیکهمی از محبوبیت خاصی برخوردارند.

آرایش عروس


13.هه چیز با آرایش صورت تمام نمی شود.در وهله ی دوم باید به شانه و گردنتان نیز ازکرم پودری که استفاده کرده اید بزنید. با این کار ظاهری طبیعی و یکدست خواهید داشت.

آرایش عروس


14.در استفاده از سایه های پررنگ هرگز زیاده روی نکنید.این کار نه تنها جذابیتی ندارد بلکه چهره تان را مصنوعی می سازد.

آرایش عروس


15.از مات رق کردن بیش از حد آرایش چشم هایتان پرهیز کنید.آرایش مات سبب خشکی و ترک پوستتان می شود و آرایش خیلی براق ماندگاری زیادی روی پوستتان به جا نخواهد گذاشت.از محصولات آرایشی حاوی مقداری مرطوب کننده استفاده کنید.

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

 

آرایش عروس

آرایش عروس

مطالب مرتبط