آرایش مبتدیان

آرایش صورت مبتدیان
در ادامه قصد داریم آموزش آرایش برای افراد مبتدی را مطرح کنیم. پیش رفتن با مراحلی که در زیر مطرح شده است کار آسانی خواهد بود.
تمیز کردن پوست و رطوبت رسانی
استفاده از کرم پودر و مواد پایه، پوست را خشک کرده، از این رو بایستی از یک کرم مرطوب کننده کمک بگیرید. ضمن اینکه می توان از آسیب هایی که لوازم آرایشی به پوستتان می زنند هم جلوگیری کرد. مرطوب نگه داشتن پوست صورت می تواند موجب کنترل کردن چربی پوست هم بشود. با استفاده از مرطوب کننده، گردن و صورتتان را مرطوب نمایید. بگذارید لوسیون جذب گردد. پس از آن آرایش پایه را اعمال نمایید.
آرایش مبتدی ها
در آغاز کار بایستی زمانی که پوستتان آماده است آرایش پایه را انجام داده و هماهنگ با رنگ پوستتان آرایش کنید. اندکی کرم پودر روشن کف دستتان ریخته و یک قطره کرم پودر برنز به آن بیفزایید.
در سراسر نقاط پوستتان با کمک انگشتتان کرم را مالیده و بعد از آن به صورت و گردنتان بزنید.

آرایش مبتدیان

کانسیلر ویژه لکه های تیره پوست
انجام این مرحله در پوست هایی که رنگی تیره دارند و می خواهند تیرگی هایش را مخفی کنند مناسب است. بایستی کانسیلری را انتخاب نمایید که یک درجه از رنگ پوستتان روشن تر است و با کمک انگشت خود آن را به سراسر پوست بمالید.
کرم پودر
استفاده از کرم پودر، مرحله بعد از کانسیلر می باشد. می توانید به کمک قلم مو این امر را انجام بدهید. تنها باید اندکی از کرم پودر را به کل پوستتان بزنید. با استفاده از این اسفنج این امر را انجام بدهید. با استفاده از حرکات دایره وار روی پوستتان انجام دهید. 
آرایش چشم مبتدیان
حتما از سایه ابرو استفاده نمایید. سایه ای که انتخاب می کنید بایستی دو درجه از موهای شما روشن تر باشد. روی همه بخش های ابرو سایه زده و آن را محو نمایید.
در صورتی که مبتدی هستید، از تن قهوه ای برای پلک ها استفاده نمایید. می توانید با استفاده از انگشت یا قلم مو، کنار پلکتان بزنید. در بخشی که پلک پایان گرفته، تن قهوه ای را به کار ببرید.
توسط رنگ مشکی، لبه بالایی چشمتان را بکشید. 
رژ گونه
گونه ها به چهره ساختار و فرم می دهند. پس نباید رژگونه را در آرایشتان از خاطر ببرید. قلم مویی ضخیم را برداشته و لبخند بزنید. آنگاه قسمت برآمده را رژگونه بزنید.
لب ها
می توانید از اندکی رژ لب، برای لب ها استفاده نمایید. رنگ های مات و یا رژهای رنگی، برای ظاهر های طبیعی مناسب است.

آرایش مبتدیان

 

آرایش مبتدیان

 

آرایش مبتدیان

 

آرایش مبتدیان