آرایش مهمان مراسم عروسی

چگونگی آرایش مهمان عروسی 
جشن عروسی افزون بر اینکه برای عروس و داماد خاص بوده می تواند روز به یادماندنی را برایشان رقم بزند.زمانی که برای جشن عروسی دعوت می شوید خودتان را از مدتها پیش از آن آماده می کنید.از مهم ترین موارد برای شرکت در جشن، آمادگی پیش از مراسم  است.آرایش و گریم مهمانان در عروسی موضوعی است که افزون بر زیبایی شخصی، در هماهگی و زیبایی کلی مراسم عروس و داماد را بر جای می گذارد.
تمامی جش های عروسی مهمانان خاص خود را دارا می باشد.مهمانانی که ممکن است به قدری آرایش داشته باشند که چندان زیبا به نظر نرسد.جشن عروسی می تواند جوی ایجاد کند که سبب زیاده روی مهمانان در شکل ظاهریشان شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در صورت رعایت نکات زیر در جشن بدرخشید.
مواردی درمورد آرایش مهمان در جشن عروسی
مهمترین موضوع این است که به یاد داشته باشید که مراسم ویژه عروس خانم است نه شما.درست است که می خواهید آرایشی منحصر به فرد در لب و چشمانتان داشته باشید اما توجه کنید شما مهمان هستید. پس با آرایشی ساده می توانید بدرخشید.در ادامه با ما همراه باشید.

با در نظر گرفتن 3 بخش اصلی صورتتان یعنی چشم، لب، پوست می توانید از آرایشی شکیل و زیبا بهره مند شوید.اساسی ترین موضوعی که میبایست به آن توجه داشته باشید پوستتان است.ازمرطوب کننده های پوستی کمک بگیرید.پس از آماده سازی پوست، چشمانتان تکمیل کننده ی آرایشتان می باشد.به منظور مرتب کردن ابروهایتان از سایه ای روشن و براق بین مژه و ابروهایتان استفاده کنید. همچنین می توانید رنگ نرم خاکستری را هم امتحان کنید.توجه کنید زیاد ازاین موارد استفاده نکنید چرا که ممکن است سبب بی حالت شدن چشمانتان شود.در آخر دو لایه ریمل روی مژه هایتان زده ولب هایتان را آرایش کنید.رژ لب قرمز را انتخاب کنید و آرایش لبتان را با خط لب و برق لبی که با رنگ لبتان همخوانی دارد کامل کرده و زیبایی ببخشید.
توصیه ما برای آرایش مهمان آرایشی ساده می باشد.این گونه شکیل تر نیز به نظر می رسید.

آرایش مهمان در مراسم عروسی

 

آرایش مهمان در مراسم عروسی

 

آرایش مهمان در مراسم عروسی