آرایش چشم قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای
بیشتر خانم ها تصور می کنند رنگ های زیبایی برای آرایش چشمان قهوه ای موجود نیست. ولی طلایی، موکا، قهوه ای و برنز از زیباترین رنگهای سایه چشم برای چشمان قهوه ای هستند. قطعا اینگونه انتخاب خط چشم آسان تر خواهد بود. 
رنگ سایه
آبی، مشکی، آلویی از رنگ هایی هستند که می توان برای های لایت چشمان قهوه ای آنها را انتخاب کرد. قهوه ای تیره، آبی ملوانی و خاکستری تیره از رنگ های سرد هستند که می توانید انتخاب نمایید. 

آرایش چشم قهوه ای

همواره خط چشم خود را در مرحله پایانی و پس از تکمیل کل آرایشتان بکشید. دقت داشته باشید برای شیدن خط چشم، نباید دستانتان لرزش داشته باشد. 
پس از انتخاب مدل خط چشم، برای کشیدن خط چشم از گوشه داخلی چشم کار خود را آغاز نمایید و به طرف گوشه خارجی آن و روی خط مژه آن را ادامه داده و هر قدر به گوشه خارجی چشم نزدیک تر می شوید، مقداری آن را ضخیم تر نمایید. 
سبز، مسی، آبی ملوانی برای چشمان قهوه ای رنگ های زیبایی به شمار می آیند. 
خط چشم کشیدن زیر پلک پایین به اندازه چشمان و مدل آنها بستگی دارد. 
چشمان قهوه ای بهتر است رنگ های ارغوانی روشن و کمرنگ را برای خط چشم انتخاب نکنند. چرا که این رنگ ها موجب متورم و پف آلود به نظر رسیدن چشمان می شود. بیشتر افرادی که چشمان قهوه ای دارند، رنگ پوستشان هم به زرد نزدیک است. از این رو این رنگها فاقد هماهنگی با رنگ پوستشان است. 

آرایش چشم قهوه ای

 

آرایش چشم قهوه ای

 

آرایش چشم قهوه ای