آرایش چشم 40 سال

آرایش چشم 40 سال 
از زمان های گذشته تاکنون آرایش چشم از بخش های مهم آرایش به شمار می رفت. زنان و مردان مصر باستان از زمان های گذشته از سرمه مصری استفاده می کردند. امروزه خط چشم در انواع پودر، مدادی، مایع و ژله ای موجود است. براساس ماندگاری مورد نظرتان می توانید خط چشم مورد نظر خود را انتخاب نمایید. 
همه خانم ها می توانند از خط چشم استفاده کنند ولی در خانم های بالای 40 سال بایستی بیشترین جلوه را در صورت داشته باشد. در سنین بالاتر بایستی آرایش در صورت پررنگ تر باشد تا دیده شود.
آشکارسازی ماهرانه
ممکن است بخواهید همان آرایش چشم همیشگی را داشته باشید. ولی باید در جریان باشید که با بالا رفتن سن بایستی مهارت بیشتری در آرایش کردن به خرج دهید. خط چشم نازک را جایگزین خط چشم گربه ای کنید. باید خط چشمی را انتخاب نمایید که مشخص باشد ولی بیش از حد پهن نباشد. برای پخش کردن خطی که کشیده اید می توانید از یک قلم سایه استفاده نمایید. 

آرایش چشم 40 سال

استفاده از انواع کرم دار
آسان ترین راه استفاده از مدل مدادی است. برخی از مدادها بافت سختی داشته و  به سختی کشیده می شوند. می توانید کرم هایی را خریداری کنید که در آن کرم یا ژل وجود داشته باشد. لازم به ذکر است استفاده از خط چشمی که به مهارت نیاز دارد تنها برای افراد ماهر مناسب است. آرنج خود را روی میز آرایش تکیه دهید و پس از آن به چشم زاویه داده تا ماهر شوید. 
پلکتان را نکشید.
هرگز هنگام خط چشم کشیدن پلکتان را نکشید. این گونه روی صورتتان چین و چروک به وجود می آید. هنگام کشیدن خط چشم، به پایین نگاه کنید سپس یک چسب کاغذی را به کناره های مژه خود چسبانده تا خط ماهرانه و مشخص تری بکشید. حال شما یک خط چشم تمیز و واضح دارید. 
سایه زیرساز
سایه زیرساز برای پلک های چرب واقعا لازم است روی انگشتانتان را اندکی سایه زده و روی پلک پایینی خود بزنید. اینگونه ماندگاری خط چشم طی روز بیشتر شده و آرایشتان به هم ریخته نخواهد شد. هم چنین می توانید به جای رنگ مشکی از سایر رنگ ها نیز استفاده نمایید. 

آرایش چشم 40 سال

 

آرایش چشم 40 سال

 

آرایش چشم 40 سال

 

آرایش چشم 40 سال