آلبوم کامل برای جشن عروسی

آلبوم کامل برای جشن عروسی
امکان دارد تدارکات جشن عروسی نظیر: تالار و لباس عروس به قدری باشد که شما را از آلبوم عروسی غافل کند. برای تهیه آلبوم عروسی مناسب بایستی به موارد زیر توجه داشته باشید.
عکس های رسمی جشن عروسی را از یاد نبرید.
هدف بیشتر عکاس ها، گرفتن عکس ژورنالی می باشد. امکان دارد شما عکس های پرتره ای، غیر منتظره و در حرکت را بپسندید. این عکس ها بسیار جذاب هستند ولی نباید عکس های رسمی جشن عروسی را فراموش کنید. 
عروس و داماد
عروس و داماد به همراه پدر و مادرهایشان
عروس و داماد به همراه خانواده هر یک از نزدیکان
عروس و داماد به همراه مهمانان
در مورد انتخاب آلبوم عروسی تان تمام دقت تان را به کار بگیرید.
آلبوم های عروسی انواع و سایز های گوناگونی دارند. عکس ها روی صفحات چسبانده می شوند و یا روی صفحات چاپ می شوند. ایده های خودتان را در مورد آلبوم عکس با عکاستان مطرح کنید.
دقت فراوان در مورد چیدمان پایانی برای عکس های آلبومتان به خرج دهید.
زمان انتخاب آلبوم برای جشن عروسی تان در نظر داشته باشید که آلبومتان چگونه به نظر می رسد. برای نمونه عکسی با تمرکز روی جزییات و ریز به ریز موضوع نظیر: کیک، حلقه تان، تالار برای پس زمینه عکس مناسبی برای نمایش محدوده کلی عروسی تان می باشد. 
هارمونی میان عکس های سیاه و سفید فوق العاده خواهد بود.

آلبوم کامل برای جشن عروسی

با توجه به اینکه عکاسی دیجیتال نیازی به برنامه ریزی از پیش تعیین شده ندارد، توصیه می کنیم پیش از عکس برداری در ارتباط با اینکه چه ترکیبی از عکس های سیاه و سفید را می پسندید، فکر کنید. برای جزییاتی نظیر: حلقه و گلدوزی لباس بهتر است از عکس های سیاه و سفید استفاده کنید و برای کیک، دکوراسیون مراسم عروسی و گل ها پیشنهاد می کنیم از عکس های رنگی استفاده کنید. 
گزینه های دیگر را هم در نظر بگیرید.
بعضی از عکاس ها علاوه بر آلبوم اصلی آلبوم های کوچکی هم ارائه می دهند که باید در این صورت برای آن هم عکس های مناسب در نظر بگیرید. ضمن اینکه بایستی در مورد عکس های پرتره ای که قرار است در منزلتان نصب کنید هم تصمیم بگیرید. در مورد هزینه آلبوم از همان ابتدای کار سوال کنید. چرا که در بعضی مواقع پکیج فیلم برداری و عکس برداری هزینه آلبوم عکاسی را در بر نمی گیرد.

آلبوم کامل برای جشن عروسی

 

آلبوم کامل برای جشن عروسی

 

آلبوم کامل برای جشن عروسی

 

آلبوم کامل برای جشن عروسی