آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

آموزشگاه برتر تاتو ابرو در تهران
به طور کلی، بیشتر مردم با تاتو ابرو که قدمتی طولانی دارد آشنا هستند. هاشور ابرو، سایه ابرو، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، فیبروز شیدینگ ابرو و ... از سبک های جدید تاتو ابرو هستند.
تاتو ابرو، در زمان های گذشته بین افراد رایج بوده و طرفداران مخصوص به خودش را دارد. البته این موضوع برای زمان های گذشته بود. امروزه سبک های نوینی برای آرایش دائم و نیمه دائم جایگزین تاتو شده اند که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد. همچنین پس از آموزش می توایند مدرک های بین المللی معتبر و مدارک فنی و حرفه ای را هم دریافت کنید. 
تاتو قدیمی
تزریق جوهر در تاتو قدیمی، در سطح درم پوست انجام می شد. منظور از سطح درم پوست جایی که عروق خونی، اعصاب و فولیکول قرار داشت می باشد. ریزش موی ابرو، درد و خونریزی از عوارض این روش بود.

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

میکروپیگمنتیشن ابرو
از روش های دیگری که به منظور بازسازی طبیعی، متعادل سازی و جلوه بخشیدن به چهره مورد استفاده قرار می گیرد، میکروپیگمنتیشن است. در مقایسه با تاتو زیبایی بیشتری را به وجود می آورد و درد و خونریزی کمتری را به همراه دارد و ماندگارتر می باشد. هم چنین رنگ آن با تکرار ترمیم چند ساله به قرمز یا سبزی نمی زند. 
رنگ مثل دانه های مو و در جهت رویش موهای ابرو، روی پوست نشسته و تنها فرق آن با تاتوهای قدیمی در این است که خبری از آن کادر پررنگ و غیر طبیعی وجود ندارد. تنها تارهایی مانند مو با سوزن نازکی داخل ابرو کشیده می شود که پررنگ نیستند. 
هاشور ابرو
این روش امروزه کاربرد بسیاری در سالن های زیبایی دارد و معمولا برای قرینه سازی و پرکردن ابروهای کم پشت به کار می رود. حالت اصلی ابرو در این حالت حفظ شده و شبیه به موهای ابرو می باشد. لازم به ذکر است ماندگاری آن مانند تاتو، طولانی نیست.
شیدینگ ابرو
روش شیدینگ بسیار انعطاف پذیر است. مزایای دیگر این روش در آن است که سر تا سر ابر مانند نقطه کشیده شده که تراکم این نقاط از طرف تاج به دم افزایش می یابد.
سایه ابرو
سایه ابرو مانند همان سایه هایی است که موقع آرایش به کار می رود. بر خلاف هاشور که خطوط مورب دارند سایه ابرو، یکدست تاتو می شوند. تنها با این تفاوت که این نوع تاتو در مقایسه با تاتوهای قدیمی کم رنگ تر است و شکل طبیعی ابرو در آن حفظ می شود.
میکروبلیدینگ ابرو
خطوطی که به فرم مو شباهت دارند در میکروبلیدینگ ابرو مورد استفاده قرار می گیرند. این روش جدیدترین تکنیک است.

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

 

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

 

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

 

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

 

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران

 

آموزشگاه برتر تاتو ابرو تهران