آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی

ایده هایی خلاقانه برای آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی
احتمالا در تمام دنیا در بیشتر فیلم و عکس های عروسی، دیزاین خاص و جذابی که در جهت عاشقانه تر و جذاب تر کردن دکوراسیون محل جشن عروسی به کار رفته است را دیده اید. در ادامه این ایده های خلاقانه را برای شما عزیزان آورده ایم تا آنها را در بیشتر عروسی های مدرن که در باغ یا سایر فضاهای باز، برگزار می شود به اجرا در آورید. 
ایده چلچراغ کریستال
ایده فوق در عین کلاسیک بودن و سادگی، با ترکیب ظروف پذیرایی کریستال، هماهنگی مطلوبی را با چلچراغ کریستال در ذهن مخاطبان ایجاد می کند. 
ایده روبان ها یا گل های آویزان از درختان
روبان ها و گل های سفیدی که از درختان آویزان شده اند، برای جشن عروسی های برگزاری در باغ بسیار مناسبند و یا مسیری رو به باغ در آن وجود دارد، ایده فوق العاده ای خواهد بود. این ایده فضای جشنتان را رویایی خواهد کرد. 
لوگوی نام عروس و داماد
می توانید از حرف ابتدایی نام عروس و داماد، لوگوهای فلزی و چوبی ساخته و در بخش هایی از تالار آویزان نمایید. این ایده بسیار جالب خواهد بود.
آویز فوق العاده گل و درختچه
در صورتی که طبیعت را دوست دارید و از تماشای درختچه های کوچک به وجد می آیید، این درختچه ها زیبایی جشنتان را چند برابر می کنند.

آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی

فانوس های درخشان
ایده فوق ایده ای فوق العاده برای برگزاری شام در فضای باز تالار می باشد. این دکوراسیون برای آن دسته از افرادی که طرفدار سبک بوهو هستند و فضای انتخابی شان برای جشن، فضای باز است، بسیار مناسب است.
چراغ های حبابی با اشکال متنوع
این ایده برای آن دسته از عروس و دامادهایی که طرفدار سبک کلاسیک هستند، بسیار جذاب خواهد بود. ترکیب چراغ های گوناگونی که روی میز شام گذاشته می شوند، فوق العاده جذاب خواهد بود. احتمال دارد این ایده باب سلیقه همه زوج ها نباشد. 
ایده چادرهای آویزان شده از درختان
نصب چادرهای توری بین درختان و آویزان کردن آن از روی میز مهمانان، ایده ای جالب خواهد بود. البته این ایده برای جشن هایی که در محیط باز مثل باغ برگزار می شوند بسیار مناسب است.

آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی

 

آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی

 

آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی

 

آویزهای جالب دکوراسیون جشن عروسی