ابروهای پرپشت

ابروهای پرپشت
ابروها تاثیر بسیاری در زیبایی چشمان و صورت دارند. در برخی موارد ابروها شکل طبیعی شان را از دست می دهند. قسمت هایی از آنها خالی می شود که در ادامه راه های دستیابی به ابروهایی پرپشت را آورده ایم.
به طور کلی ابروها قابی برای چشمان محسوب می شود. ابروهایی زیبا می توانند حالتی زیبا به چشمان بدهند. قابل اعتمادترین راه برای دستیابی به ابروهایی زیبا، روش های طبیعی است. 
ضخامت بیشتر ابروها با وازلین
وازلین می تواند رشد ابروها را سرعت ببخشد. روغن زیتون و وازلین با هم برابری می کنند. تنها فرق آنها در این است که باید 2 بار در طول روز از آن استفاده نمایید. وازلین روی ضخامت ابروها اثر می گذارد. افرادی که می خواهند ابروهای باریک ولی ضخیم داشته باشند می توانند از وازلین استفاده کنند. 
ماساژ ابروها
با استفاده از یک برس کوچک مخصوص ابرو، آنها را در جهت رویش موها شانه کنید. افزون بر این ، با نوک انگشتان با حرکاتی دورانی به طرف گوشه های صورت، قسمت بالایی ابرو را ماساژ می دهیم. 2 مرتبه در روز این کار را انجام بدهید. اجازه دهید روغن بادام 15 دقیقه روی ابروهایتان بماند و پس از آن صورتتان را بشویید.
دلایل ریزش موی ابرو
بسیاری از افراد نگران ریزش موهایشان هستند. این موضوع نگران کننده نیست ولی نباید نسبت به آن بی توجه هم بود. در بیماری آلوپسی سیستم ایمنی بدن، فولیکول های مو را تحت عنوان باکتری شناسایی کرده و موها می ریزد. استرس هم باعث ریزش مو می شود.

ابروهای پرپشت

روغن زیتون
روغن زیتون اثر بسیار زیادی روی تقویت موهای ابروها دارد. فقط به یک شیشه روغن زیتون نیاز دارید. اندکی از آن را روی ابروهای خود بمالید. فقط روی بخش هایی که می خواهید در آن نواحی ابروها رشد کند از روغن زیتون استفاده کنید. می توانید از یک گوش پاک کن هم برای این کار کمک بگیرید. سپس با یک شانه مخصوص موهای ابروهای خود را شانه کنید. هر شب این کار را انجام بدهید. 
اثرات مکمل ها روی رشد ابروها
رساندن ویتامین های بیشتر به بدن موجب رشد سریع تر ابروها می گردد. مولتی ویتامین ها موجب بیشتر شدن رشد موهای بدن شده و سطح هورمون های بدن را در حد نرمال نگه می دارند. برای نمونه مصرف یک کپسول ویتامین E در این حیطه بسیار تاثیرگذار است. مصرف روزانه ویتامین ب کمپلکس که 100 میلی گرم ویتامین B6 دارد، در تقویت ناخن و مو و سلامت پوست نیز نقش موثری را ایفا می کند. 
سایر دلایل ریزش ابرو
در صورتی که با مشکل ریزش بیش از حد ابروها مواجه هستید، می توانید به پزشک مراجعه نمایید. چرا که وجود اختلال در کارکرد تیروئید و میزان آهن بدن می تواند موجب ریزش ابروها شود. آهن در فرآیند رساندن اکسیژن به سلول ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. غذاهایی که دارای آهن هستند می توانند نقش بسیار موثری را ایفا می کنند.
ماینوکسیدیل
برای اینکه رشد ابروهایتان تسریع یابد، می توانید از محلول 5 درصد ماینوکسیدیل استفاده نمایید. روزی یک مرتبه با احتیاط فراوان، ماینوکسیدیل را روی ابروهای خود بمالید. دقت کنید که فقط روی ابروهایتان بزنید. ضمن اینکه قطع ناگهانی این ماده می تواند ریزش ابروها را به همراه داشته باشد. امروزه مواد تقویتی بسیاری در داروخانه ها برای تقویت ابروها موجود است. 

ابروهای پرپشت

نحوه استفاده از مداد ابرو
برای اینکه ظاهری طبیعی به ابروهای خودتان بدهید، مداد ابروی هماهنگ با رنگ ابروهایتان را انتخاب کنید. مداد ابرو باید نوک مناسبی داشته باشد. از ضخیم ترین قسمت ابرو، از کنار بینی کار خود را شروع کنید. سپس با زدن ضربه های مختصر با مداد روی قسمت های خالی ابروها، رنگ آنها را پخش کنید و شکلی طبیعی به ابروهای خودتان بدهید. 
ابروها قابی برای چشمان محسوب می شوند و زیبایی خاصی را در چهره به وجود می آورند. در برخی موارد بعضی از قسمت های ابرو خالی می شوند و نمی توان آنها را آنگونه که زیباست حالت داد. ولی می توان رشد آنها را تحریک کرد تا همچون گذشته زیبایی خودشان را به دست بیاورند. 
رشد دوباره ابروها 6 الی 8 هفته طول می کشد. ممکن است بخواهید ابروهایتان سریع تر رشد کنند. استفاده از راه های طبیعی در چنین مواقعی می تواند موثر واقع شود. توجه داشته باشید که ریزش موها ناشی از وجود بیماری نیست. 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت

 

ابروهای پرپشت