اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان

کمتر کسی پیدا می شود که مهران غفوریان را نشناسد. مهران غفوریان با نقش بهروز در سریال زیر آسمان شهر و هژیر سریال این چند نفر، در ذهن بینندگان نقش بست. این بازیگر مشهور چند سالی است که ازدواج کرده است و به زودی پدر می شود. علی اوجی با عکسی که متن آن به این شرح بود: مهران داره بابا میشه. مهران جون و آرزوی مهربان مبارک باشه چی بشه به به از حالا معلومه با نمکه ای جان. پ.ن: تصویر داخل تلویزیون یک عدد بچه تپل و خوشگله... در صفحه اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشت در مورد پدر شدن مهران غفوریان نوشت. 
مصاحبه اخیر مهران غفوریان
سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه، مهران غفوریان در برنامه شامگاهی مهران مدیری که دور همی نام دارد حضور پیدا کرد و خاطرات شیرین و به یاد ماندنی اش را تعریف کرد. او خبار فرزند دار شدنش را در ادامه ی پاسخ به سوال مهران مدیری که از او پرسید پولهایت را چه می کنی بیان کرد که: مدت ها در محله های گران، خانه اجاره می کردم. نهایتا با همسرم با هم عهد بستیم که امسال فرزند دار شویم. به همین علت فکر کردم وقت آن رسیده است که بایستی خانه ای داشته باشم. وی در محله مولوی به دنیا آمد و بزرگ شده تهرانسر محله دریا می باشد. دختر او که هم اکنون به دنیا آمده است هانا نام دارد.
مهران مدیری از همان آغاز برنامه در مورد این که چرا مهران غفوریان این قدر با نمک است سوال کرد، در جواب شنید: زمان به دنیا آمدنم 6 کیلو بودم، خود این موضوع به تنهایی بسیار با نمک است. موقعی که مادرم مرا زمین گذاشت گویا یک پیانو را روی زمین گذاشت. 
از فوت پدر تا ازدواج مهران غفوریان
مهران غفوریان در مورد پدرش بیان کرد: پدرم ناخدای نیروی دریایی بود، فال حافظ می گرفت. همچنین نقاشی می کرد و تار می زد و آواز سنتی هم می خواند. پدر وی در سال 72 به دیار باقی شتافت. برادر بزرگتر وی مهدی نام دارد که 5 سال از او بزرگتر است.
همچنین در مورد دوران کودکی اش گفت که در کودکی ام علاقه شوم اما به علت ترسو بودنم تنها از حالت نشسته آن لذت می بردم. از مواردی که از آن ها ترس دارم باید به ارتفاع، همچنین سوسک و پروانه در هر ارتفاعی اشاره کنم.
او فارغ التحصیل رشته نقاشی- نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است. وی بازیگر، کارگردان و کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو می باشد. 
بازیگر شدن مهران غفوریان به برنامه جنگ 39 به کارگردانی داریوش کاردان و زنده یاد مهرداد خسروی بر می گردد. او در مورد بازیگر شدنش تعریف می کند که سال چهارم دبیرستان شنیدم که برای برنامه نگ 39 تست بازیگری می گیرند. من هم فرصت را غنیمت شمردم و تست بازیگری دادم. آن موقع بیژن بنفشه خواه در تست بازیگری قبول شده بود. او در تست پذیرفته شده بود و بنا بود با هم در این برنامه هم بازی باشیم، من هم در این تست پذیرفته شدم.
همچنین در مورد علاقه ای که به معروف شدن داشت گفت: من و حسین رفیعی و بیژن بنفشه خواه تا هر جایی که باید  می رفتیم پیاده می رفتیم تا امضا بدهیم. 
او به شوخی در مورد حس فعلی اش در مورد مشهور بودن تعریف کرد که: در صورتی که قصد داشته باشم به مرکز شهر بروم بایستی با یک سوم مردم تهران عکس بگیرم زمانی که بخواهم حرص بخورم به این فکر می کنم که اگر روزی از خواب بیدار شدم و کسی مرا نشناسد، بی شک دق می کنم.

اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان

تنها نقش جدی مهران غفوریان در فیلم سینمایی ((ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا)) که عبدالرضا کاهانی نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد، است که هنوز به اکران در نیامده است. وی در مورد این نقش می گوید که این تنها نقش جدی من است و آن را بسیار دوست دارم.
خاطره مهران غفوریان در مورد ضعف در زبان انگلیسی
در سفر به برزیل، چند نفر از بچه ها را برای شام دعوت کردم. هر کس چیزی سفارش داد و خودم هم ماکارونی سفارش دادم. نوبت حساب کردن صورت حساب که شد رفتم حساب کنم ولی لحن بیانم به گونه ای بود که طرف مقابل فکر کرده بود یک بار دیگر تمام آن سفارشات را سفارش داده ام. همان غذاها را مجددا جلویمان گذاشت. دست آخر پول را به یکی از بچه ها دادم تا او حساب کند.
خانه دار شدن مهران غفوریان
مهران غفوریان در جواب سوال مهران مدیری که گفت پولهایت را چکار می کنی با خنده گفت: من عاشق غذا هستم و زیاد غذا می خورم. به ویژه غذاهای گران قیمت. وی گفت من دیر به بلوغ فکری رسیدم.
در پاسخ به این سوال که نخستین بار چه زمانی عاشق شدی با خنده پاسخ داد: به این سوال پاسخ نمی دهم ولی آخرین بار که عاشق شدم دو سال و سه چهار ماه است که با کسی که عاشقش شده ام ازدواج کرده ام.
خودکشی شایعه مهران غفوریان
او در پاسخ به سوال مهران مدیری در مورد خودکشی او اشاره کرد که چند وقتی بود که فکر می کردم آرامشم را از دست داده ام. دکتر هم رفتم و یک سری قرص برایم تجویز کرد ولی چون هیچ موقع دوست نداشتم از قرص اعصاب استفاده کنم، آن را کنار گذاشتم.
او در مورد این که پدر خوبی برای فرزندش خواهد بود یا نه گفت: به طور کلی اهل اینکه فرزندم را در ناز و نعمت بزرگ کنم نیستم. دلم می خواهد فرزندم با هر چیزی که به دست می آورد خوشحال شود نه اینکه سر ذوق نیاید و نسبت به به دست آوردن آن بی تفاوت باشد.
او در مورد خودش هم گفت که در سن 17 سالگی در یک کاغذ فروشی در ظهیر الاسلام فعالیت می کردم که هر چیزی که با دستمزدم به دست می آوردم برایم بسیار لذت بخش بود.
هم چنین او گفت: نخستین باری که تجدید آوردم پنجم ابتدایی بود. بعد از آن سه مرتبه در کلاس اول دبیرستان ماندم. 
در ارتباط با شکایت و گلایه بعضی از بازیگران در مورد بدحسابی برخی از کارگردانان گفت: زندگی بازیگران هم مانند سایرین خرج دارد. متاسفانه در حال حاضر به این شکل شده است که بازیگر می گوید تا پولم را دریافت نکنم شروع به کار نمی کنم. نباید به شکلی برخورد کنیم که بازیگر این حرف را بزند.
آشنایی مهران غفوریان با همسرش
در مورد آشنایی اش با همسرش گفت: در یکی از مراکز خرید با هم آشنا شدیم. مهران مدیری از شنیدن این جواب فوق العاده شگفت زده شد و در جواب از مهران غفوریان شنید: همسرم فقط آی فیلم تماشا می کند. 
ساخت زیر آسمان شهر 4
در مورد ساخت زیر آسمان شهر 4 گفت که به ساختن زیر آسمان شهر 4 فکر می کنم. بازیگران اصلی آن همان بازیگران هستند. خشایار، فولاد و ملکه رنجبر و... به طور کلی آنهایی که زنده هستند. در پایان شاهنامه ای که کیومرث ملک مطیعی به عنوان هدیه تولد 29 سالگی به او داده بود، را به موزه دور همی هدیه کرد. 
سخت گیری مهران غفوریان در انتخاب غذا
ممکن است فکر کنید او به هیچ غذایی نه نمی گوید اما حضور وی در برنامه شام ایرانی نشان داد نسبت به انتخاب غذا و ریزه کاری های آن فوق العاده حساس است.
مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله در برنامه رامبد جوان که بین کمدین های خندوانه استندآپ کمدی خندوانه برگزار کرده بود توانستند باهم به شکل مشترک به رتبه اول دست یابند. 

اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان

کارنامه ی سینمایی مهران غفوریان
ما همه با هم هستیم. (کمال تبریزی) سال 1397
داش آکل (محمد عرب) سال 1396
خالتور (آرش معیریان) سال 1396
ما خیلی باحالیم (بهمن گودرزی) سال 1396
آس و پاس (آرش معیریان) سال 1395
ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا (عبدالرضا هاکانی) سال 1395
ناردون (فریدون حسن پور) سال 1394
50 کیلو آلبالو (مانی حقیقی) سال 1394
مجرد 40 ساله (شاهین باباپور) سال 1393
کالسکه (آرش معیریان) سال 1392
جا به جا (علی توکل نیا) سال 1391
پیتزا مخلوط (حسین قاسمی جامی) سال 1389
سه نفر روی خط (خسرو ملکان) سال 1389
فوتبالی ها (سیامک خواجه وند) سال 1389
پرواز مرغابی ها (علی شاه حاتمی) سال 1388
حلقه های ازدواج (شاهین باباپور) سال 1388
شیر و عسل (آرش معیریان) سال 1388
دختر میلیونر(اکبر خامین) سال 1385
زن بدلی (مهرداد میر فلاح) سال 1385
کلاهی برای باران (مسعود نوابی) سال 1385
انتخاب (تورج منصوری) سال 1383
شارلاتان (آرش معیریان) سال 1383
کلید ازدواج (داود موثقی) سال 1376

اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان

 

اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان

 

اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان

 

اخبار فرزند دار شدن مهران غفوریان