استایل خاص پسربچه

استایل خاص پسربچه
یکی از مواردی که پسربچه ها را بسیار جذاب تر می کند پوشاندن کت و شلوار به آنهاست. پیراهن رسمی، کراوات یا پاپیون، آنها را بسیار جذاب تر نشان می دهد. کت و شلوار، پیراهن رسمی، کراوات یا پاپیون، از مواردی هستند که در یک ست تمام رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، بیشتر از تمرکز روی کت و شلوار، روی تنوع کراوات، پیراهن و جلیقه تمرکز کنید.
زنگی برای شیطنت
یک دست گرمکن سبک و راحت برای بازی و شیطنت کودکانتان تهیه کنید. برای بازی کودکانتان شلوارک تهیه نکنید چرا که هنگام بازی سر زانوهای آنها زخم خواهد شد. برای کامل کردن ست بازی کودکانتان می توانید یک سوئیشرت آزاد به همراه تی شرت های رنگی استفاده کنید. کلاه کپ را هم در فصول گرم سال به آن بیفزایید.
مسافرت و تفریحات خانوادگی
یک یا دو دست لباس خنک برای کودکانتان تهیه نمایید. دو شلوارک که یکی از آنها جین و یکی دیگر نخی است را تهیه کنید. یک ساسپندر نیز تهیه کرده و پیراهن های شاد، تی شرت های رنگی یا پولیشرت ها را هم به آن بیفزایید. پلوشرت و شلوارک بدون ساسپندر جذاب تر است. برای تنفس بهتر پوست کودکان، لباس های نخی را انتخاب نمایید. شلوار جین هم به آسانی با این استایل ست می شود.

استایل خاص پسربچه

کفش
کفش های رسمی، ورزشی، دم دستی و صندل از انواع کفش ها می باشند.
پسربچه ها هم مانند آدم بزرگ ها به کفش رسمی احتیاج دارند تا با کت و شلوارشان آنها را بپوشند.
کفش های ورزشی هنگام پیاده روی فرزندتان به کار می آید. 
کفش های دم دستی برای مواقعی است که پسرتان با دوستانش برای بازی از خانه بیرون می زند. از این رو اسنیکرها نیز انتخاب مناسبی هستند. استفاده از صندل نیز از اذیت شدن کودک در گرما جلوگیری می کند. 
نکات مهم
برای کودکتان ساعت مچی اسپرت بگیرید. یک ساعت رسمی نیز تهیه نمایید. 
باید لباس زیر و جوراب کودکتان از جنس تمام نخ باشد.
یک دست لباس از شخصیت کارتونی مورد علاقه کودکتان تهیه کنید. قطعا از این کار بسیار خوشحال خواهد شد. 
برای کودکتان عینک آفتابی تهیه کنید تا از چشمان فرزندتان در مقابل نور خورشید محافظت نماید.
لباس خانگی
بلوز آستین بلند، شلوارک، تی شرت، رکابی و شلوار راحتی از لباس های خانگی هستند. رنگ های شاد را انتخاب کنید و آزاد باشد تا کودکتان احساس راحتی کند.

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه

 

استایل خاص پسربچه