اشتباهاتی که نباید در جشن عروسی مرتکب شوید

اشتباهاتی که نباید در جشن عروسی مرتکب شوید.
هیجان جشن عروسی به حدی است که امکان دارد اشتباهاتی را انجام بدهید. در ادامه این موارد را مطرح  کرده ایم.
ابتدا لیست مهمانانتان را مشخص نمایید.
کیک عروسی، تالار، دسته گل و... همه بایستی بعد از تعیین لیست مهمانان جشن عروسی تان صورت بگیرد. تعداد مهمانانتان و میانگین سن و ذوقشان تعیین کننده ی موارد بالا می باشد.
اتخاذ تصمیم طبق مجلات عروسی
عروس و دامادهای امروزی به جای برگزاری عروسی شان به شکل تکراری، تمایل دارند ایده های خودشان را در جشن عروسی پیاده کنند. پیشنهاد می کنیم براساس مجلات عروسی تصمیم نگیرید. با همسرتان در ارتباط با این موارد صحبت کنید و در مورد اتخاب دسته گل و سایر موارد اطمینان حاصل کنید که نظرات نامزدتان مورد توجه قرار گرفته است. 

اشتباهاتی که نباید در جشن عروسی مرتکب شوید

تلاش برای کاهش سایز پیش از جشن عروسی
بسیاری از عروس خانم ها پس از انتخاب لباس عروس مورد نظرشان، از تن خور آن رضایت کافی ندارند. به همین علت سراغ سریع ترین راه می روند. رژیم غذایی سالم و کم کالری روش مناسبی برای کاهش وزن می باشد. رژیم اصولی طبق توصیه ی متخصص تغذیه هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. پیروی از رژیم خودسرانه، می تواند موجب بیماری شما در روزهای مهم قبل از جشن عروسی تان گردد. 
تصمیم در ارتباط با تغییر رنگ و تم عروسی در لحظه آخر یا دقیقه نود!
در آغاز کار، همه متصورند که بهترین طرح را برای جشنشان در نظر دارند. اما با گذشت زمان و جستجو در مجلات گوناگون، دچار شک در این موضوع می شوند. پیشنهاد ما این است که در انتخاب طرح و رنگ، دست و دلباز باشید. منظورمان سرمایه گذاری سنگین در این حیطه نیست. هم چنین کارگزاران خدماتی خوشنام را انتخاب کنید تا از کیفیت خدمات دریافتی هم مطمئن شده باشید. 
عصبانیت از تکراری بودن مدل عروس و داماد
با توجه به اینکه مدل لباس از اصلی ترین دغدغه های عروس و دامادهای جوان است، هیچ چیز بدتر از این نیست که مدل لباس خودتان را تن فرد دیگری مشاهده نمایید. عصبانیت چاره کار نیست. به جای عصبانیت می توانید روی جزییات متمرکز شوید تا مدل های انتخابی تان تنها به خودتان اختصاص داشته باشد. 

اشتباهاتی که نباید در جشن عروسی مرتکب شوید

 

اشتباهاتی که نباید در جشن عروسی مرتکب شوید

 

اشتباهاتی که نباید در جشن عروسی مرتکب شوید