اشتباهات عروس خانم ها در کمک به چهره آقا داماد

اشتباهات عروس خانم ها که نباید برای کمک به چهره آقا داماد انجام دهند.
در بیشتر مواقع عروس خانم ها تصویری متفاوت از نوع پوشش و موی داماد رویایی در ذهنشان دارند. اما این موضوع نباید باعث شود داماد را برای تغییر مدل مو یا انتخاب کت و شلوار در تنگنا قرار بدهید. در ادامه این موارد را مطرح می کنیم.
استفاده زیادی از زیورآلات مردانه را فراموش کنید.
عده کمی از مردان تمایل به استفاده از زیورآلات گوناگون دارند. در صورتی که خود داماد علاقمند باشد می تواند از انگشترهای متعدد، گردن بند، دکمه سر دست و سایر موارد استفاده نماید. عروس نباید داماد را ملزم به استفاده از زیورآلاتی نماید که خودش چندان علاقه ای ندارد. 
اجازه دهید داماد با سلیقه خودش حلقه ازدواجش را انتخاب کند.

اشتباهات عروس خانم ها در کمک به چهره آقا داماد

مات یا براق بودن، طلا یا پلاتین بودن، زمخت یا ظریف بودن، از گزینه های موجود در انتخاب حلقه دامادی هستند. می توانید به او خاطر نشان شوید که به نوع حلقه ازدواج دوستان و آشنایانش دقت داشته باشد تا بتواند بهترین تصمیم را لحاظ نماید. عروس خانم ها در بیشتر موارد نظر مخصوص به خودشان را دارند. خرید حلقه، نخستین قطعه طلا و جواهری است که بیشتر دامادها برای خودشان می خرند. از انتقاد بپرهیزید. 
توقع نداشته باشید داماد یک شبه به متخصص مد تبدیل شود.
به عنوان عروس نباید توقع داشته باشید همسر آینده تان براساس سلیقه شما لباس بپوشد. همان گونه که خودتان هم دوست ندارید همسرتان سلیقه اش را به شما تحمیل نماید. در صورتی که همسرتان جزو آن دسته از مردانی است که با فشن و مد بیگانه هستند، پیشنهاد می کنیم از میان ساقدوش ها، یکی را که آشنایی بیشتری با مد و لباس دارد را برای خرید همراهتان ببرید تا داماد و سایرین را راهنمایی کند. در صورتی که فردی با این مشخصات در دسترستان نیست، بهتر است خودتان دست به کار شده و داماد را در انتخاب لباس مناسب یاری نمایید. 
اجازه ندهید تغییرات لباس دامادی تا لحظه پایانی عقب بیافتد.
اگر می خواهید کت و شلوار آقا داماد را اجاره کنید، از جایی که معتبر باشد و نام نیک از خودش بر جای گذاشته باشد. کت وشلوار را حداقل 2 روز پیش از عروسی بگیرید تا زمان اعمال تغییرات را روی آن داشته باشید. در صورتی که می خواهید کت و شلوار آماده تهیه کنید، زمان و پول مورد نیاز را برای انجام تغییرات خیاطی در نظر بگیرید. 
از تشویق داماد به انتخاب سبک مو و پوشش جدید بپرهیزید.
هرگز آقا داماد را تشویق به انتخاب استایل جدید نکنید. چرا که عکس های جشنتان سال های سال باقی می ماند و کنارتان است. همه تلاشتان را باید وقف بهترشدن سر و وضع داماد و تهیه لباسی که هر دو نفرتان آن را می پسندید، نمایید. یک هفته پیش از مراسم این کار را انجام بدهید. در ارتباط با کوتاه کردن موی سر باید از 7 روز قبل موهایتان را کوتاه کنید. چرا که یک هفته طول می کشد تا مدل موی جدید روی چهره بنشیند.

اشتباهات عروس خانم ها در کمک به چهره آقا داماد

 

اشتباهات عروس خانم ها در کمک به چهره آقا داماد

 

اشتباهات عروس خانم ها در کمک به چهره آقا داماد

 

اشتباهات عروس خانم ها در کمک به چهره آقا داماد