اصول زیبایی

اصول زیبایی
همه خانم ها علاقمندند تا زیباتر به نظر برسند. بیشتر آن ها نیز اقداماتی در این زمینه انجام داده اند. در ادامه راه های ساده ای را برای زیباتر شدن آورده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست. 
ظاهری جوانتر پیدا می کنید!
قطعا روی ظرف کرم ها و محصولات آرایشی نام ویتامین E را مشاهده کرده اید. اگر به دنبال منبع غنی برای این ویتامین هستید، پیشنهاد می کنیم از بادام استفاده نمایید. بادام علاوه بر ویتامین E، آنتی اکسیدان سلنیوم را هم در خودش جای داده است.  زیاده روی در مصرف بادام ممکن است به علت برخورداری از کالری بالا موجب چاقی شود. 
رفع چین و چروک پوست
اگر بخواهیم یک ماده موثر برای کاهش و از بین بردن چین و چروک پوست معرفی کنیم، بی شک ویتامین C بهترین ماده است که سازنده کلاژن می باشد. کیوی منبع غنی ویتامین C به شمار می آید. همچنین پاپایا، شهد عسل، انبه و مرکبات از سایر منابعی هستند که این ویتامین را در خودشان جای داده اند.
درمان آفتاب سوختگی
هلو و ذغال اخته به علت برخورداری از ویتامین E، برای درمان آفتاب سوختگی بسیار موثر است. ضمن اینکه ویتامین E، موجب افزایش قابلیت ارتجاعی و کششی پوست شده و باعث از بین رفتن چین و چروک پوست نیز می گردد. 
از بین بردن خشکی پوست
اگر به دنبال از بین بردن خشکی پوست خود هستید مصرف ماهی قزل آلا به ویژه ماهی های روغن داری نظیر ماهی آزاد دارای اسید چرب امگا 3 بسیار موثر خواهد بود.
شفافیت بیشتر پوست
آب بنوشید! شاید عجیب به نظر برسد ولی آب سبب از بین رفتن سموم بدنتان می گردد.
پیشگیری از سرطان پوست
بتا کاروتن، لیکوپن و ویتامین C، از آنتی اکسیدان های مهم موجود در گوجه فرنگی هستند. در صورتی که می خواهید جذب لیکوپن را در بدن خود بالا ببرید، گوجه فرنگی را در مقدار اندکی روغن زیتون بپزید. به طور کلی به هر شکلی که می خواهید (پخته، سس و یا پخته) مصرف نمایید. 
موهای براق
برای اینکه موهایی زیبا و براق داشته باشید، از مواد غذایی حاوی ویتامین B استفاده نمایید. گوشت مرغ، سبزیجات، شیر و تخم مرغ از منابع حاوی این ویتامین هستند. جو خام، پوست خیار، پیاز و جوانه لوبیا از منابع غنی این ویتامین هستند. 

اصول زیبایی

ناخن هایی مستحکم
برای اینکه ناخن های خودتان را تقویت نمایید بایستی از پروتئین استفاده کنید. در حقیقت پروتئین کراتین سازی را انجام می دهد. سینه مرغ فاقد استخوان و پوست، ماهی تن، گوشت بوقلمون و حبوبات منابعی هستند که پروتئین را در خودشان جای داده اند. 
از بین بردن گودی و سیاهی زیر چشمان
در صورت ابتلا به سیاهی و گودی زیر چشمان از ویتامین C و آهن استفاده نمایید. این دو ماده در از بین بردن گودی زیر چشم و سیاهی آن بسیار موثر هستند.
سفیدی دندانها
برای اینکه دندان هایی سفید داشته باشید و زردی و لکه های ناشی از قهوه، چای، غذاهای شیرین و سودا را از بین ببرید، از سیب و کرفس استفاده نمایید. 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی

 

اصول زیبایی