راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد

راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد
پیش از این، دامادها صبح روز جشن عروسی شان به آرایشگاه می رفتند و موهایشان را اصلاح می کردند. ولی درچندین سال اخیر، آرایشگاه های مردانه با پیروی از متدهای گوناگون، خدمات گوناگونی را ارائه می دهند.
نحوه پیدا کردن آرایشگاه مناسب
از تجربیات دیگران استفاده کنید و نظرات آنها را جویا شوید. از طرف مقابلتان بپرسید چه کسی موهایش را کوتاه کرده و یکبار به آنجا مراجعه نمایید و کارهایشان را از نزدیک ببینید.
بیشتر آرایشگاه ها در فضای مجازی پایگاه دارند. می توانید با مراجعه به این پایگاه ها، نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید. همچنین اتاق های گفتگو وجود دارد تا دامادهای عزیز بتوانند درمورد استایل دامادی با یکدیگر به بحث بپردازند.
حتما به مهارت آرایشگر توجه داشته باشید. اینکه بهداشت را رعایت می کند یا خیر، همگی مشخص کننده آن است که آرایشگر مناسبی است یا خیر. در صورتی که این موارد رعایت میشد، برای ادامه مراحل و رزرو نوبت با پیرایشگر صحبت نمایید. 
 رفتار پرسنل بسیار مهم است. خوش رویی آنها امری مهم است. در صورتی که برخورد سالن دار مناسب نبود، آنگاه از انتخاب آن سالن صرف نظر نمایید. چرا که برخی از سالن داران به حداقل حقوق مشتری ارزش قائل هستند.
در صورتی که پس از مراجعه حضوری مهارت های پیرایشگر را مشاهده کردید، اینکه روپوش مرتب و تمیزی پوشیده است و تمیزی سرشورها، میزکار، سرویس بهداشتی مورد تاییدتان قرار گرفت آنگاه درمورد ادامه همکاری با سالن دار صحبت کنید. بسیاری از سالن ها درمورد برخورداری از مدارک بین المللی ادعا می کنند در حالی که فقط دوره فنی و حرفه ای را گذرانده اند. حتما مدارکی که روی دفتر مدیر سالن است را مشاهده نمایید. در صورتی که تبلیغات دروغ باشد، باید هزینه گزافی را بپردازید. 

راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد

اصلاح صورت، برداشتن ابروهای پرپشت، گریم صورت، صاف کردن مو، رنگ مو، ماساژ صورت، خدمات ناخن، ماساژ سر و بدن، کمک به پوشیدن و ست کردن کت و شلوار، پاکسازی پوست، استایل و گریم، از خدماتی است که امکان ارائه آنها در یک سالن پیرایش به روز موجود است. از ابتدای کار، خدمات سالن را جویا شوید.
هزینه خدمات سالن پیرایش داماد
در صورتی که پکیج کامل پیرایش داماد را انتخاب نمایید، به صرفه تر خواهد بود. اگر بخواهید خدمات را جداگانه انتخاب نمایید، قطعا هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت. با توجه به منطقه قرارگیری سالن و کلاس کاری آن، هزینه ها با هم فرق می کند.
گریم، ماساژ و آرایش مو برای مردان بی معنی است!
بیشتر آقایان فکر می کنند منظور از آرایش و پیرایش استفاده از لوازم آرایشی است. آنان بر این عقیده اند که آرایش مخصوص خانم هاست. منظور از آرایش داماد، خط چشم کشیدن و قرمزکردن گونه ها نیست. برای نمونه در صورتی که فرد بینی پهنی دارد، دور چشم هایش چین و چروک دارد، همچنین فک استخوانی و جذابی دارد، اصلاحاتی برای چین و چروک های دور چشم و پهن بودن بینی انجام  می شود. در خدمات ماساژ و پاکسازی نیز، طراوت و نشاط پوستتان حفظ شده و در جسم و روحتان تسکین به وجود می آید.

راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد

 

راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد

 

راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد

 

راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد