انتخاب برترین تالار عروسی

انتخاب برترین تالار عروسی
بعد از اینکه برنامه ریزی برای جشن عروسی تان انجام شد، نوبت به انتخاب و رزرو تالار پذیرایی می رسد. می توان گفت رزرو تالار، بخش زیادی از خرج و مخارج عروسی را به خودش اختصاص می دهد. در ادامه مطالبی را برای انتخاب برترین تالار آورده ایم.
دسترسی به تالار 
محل اقامت مهمانان جشنتان، محل قرارگیری آتلیه عروسی یا باغ عروسی و چگونگی دسترسی آن ها، همگی معیارهای مهمی در انتخاب و رزرو تالار مورد نظرتان خواهند بود.
هزینه تالار
از همان ابتدا باید بودجه تان را مشخص کنید تا پس از آن بتوانید متناسب با بودجه تان تالار مورد نظرتان را رزرو نمایید.
کیفیت غذا و نحوه پذیرایی پرسنل سالن
زمانی که مهمانانتان را به صرف میوه، شیرینی و شام دعوت می کنید باید حتما توجه داشته باشید که با کیفیت باشد. می توانید میوه و شیرینی را خودتان تهیه نمایید. حتما نسبت به کیفیت و گرم بودن غذا، چگونگی پذیرایی پرسنل تالار از مهمانانتان و تمیز بودن ظروف پذیرایی و مواردی از این قبیل اطمینان پیدا کنید. 
تمیزی سالن پذیرایی و میز و صندلی ها
بدون شک تمیزی وسایل برگزاری سالن، از مهم ترین مواردی است که باید به آن دقت کافی داشته باشید. تمیزی خانه برای ما ایرانیان بسیار حائز اهمیت است چه برسد به تمیزی سالن پذیرایی. پس حتما به تمیزی سالن به ویژه میز و صندلی ها توجه ویژه داشته باشید.

انتخاب برترین تالار عروسی

گروه موسیقی و دی جی
باید جشنتان به گونه ای باشد که مهمانانتان دوست نداشته باشند جشنتان به پایان برسد. در صورتی که گروه موسیقی انتخابی تان دی جی خانم برای قسمت بانوان داشته باشد، جشنتان جذاب تر خواهد بود. این گونه یک نفر مسئولیت مدیریت بخش آقایان را بر عهده دارد، ضمن اینکه جشنتان نیز جذاب تر خواهد بود.
سرویس بهداشتی و رختکن تالار پذیرایی
وجود سرویس بهداشتی و رختکن در تالار از موارد فوق العاده مهم است. توصیه می کنیم رختکن تان ازکمد و چوب رختی برخوردار باشد تا مهمانانتان بتوانند با خاطری آسوده لباسشان را آن جا قرار بدهند. در صورتی که عروسی تان نزدیک ساعات اذان است توصیه می کنیم تالاری را انتخاب نمایید که دارای نمازخانه باشد. همچنین پیش از عقد قرارداد سرویس های بهداشتی و نظافت آنها را مورد بررسی قرار دهید.
سیستم سرمایشی و گرمایشی تالار
از موارد مهم دیگر سیستم سرمایشی و گرمایشی تالار است. خصوصا در فصل تابستان تحمل گرما برای مهمانان غیر ممکن می شود. پس پیش از عقد قرارداد به این موضوع توجه نمایید. 
گنجایش سالن
به گنجایش سالن توجه کنید. تعداد مهمانانتان را محاسبه نمایید. به طور کلی خطای 50 نفر فاقد خطا است. بعد از اینکه تعداد مهمانانتان را مشخص کردید، به دنبال تالار مورد نظرتان باشید.
پارکینگ تالار پذیرایی
مهمانانی که به جشنتان دعوت می کنید آشنایان نزدیکتان هستند که دوست دارند در مراسم شروع زندگی تان شرکت کنند و در شادی شما سهیم شوند. پس در نظر داشته باشید باید تا جای ممکن به فکر آسایش آنها باشید. تالاری را انتخاب کنید که دارای پارکینگ باشد. چرا که بیشتر مهمانان با مشکل جای پارک برای خودروهایشان مواجه هستند. اگر هم تالارتان فاقد پارکینگ است تالاری را انتخاب نمایید که خیابان کناری آن جای کافی برای پارک کردن ماشین داشته باشد. در صورتی که تعداد مهمانانتان بیش از حد است، توصیه می کنیم تالاری را انتخاب نمایید که خیابان کنار پارکینگ آن فضای کافی برای پارک کردن خودروی مهمانانتان داشته باشد.

انتخاب برترین تالار عروسی

 

انتخاب برترین تالار عروسی

 

انتخاب برترین تالار عروسی

 

انتخاب برترین تالار عروسی