انتخاب سالن و میکاپ آرتیست

انتخاب سالن و میکاپ آرتیست
یکی از دغدغه های عروس خانم ها قبل از مراسم عروسی، انتخاب آرایشگاه و میکاپ آرتیست مناسب است. تنوع بسیار سالن های زیبایی و میکاپ آرتیست های عروس موجب گمراهی عروس خانم در انتخاب می شود. در ادامه مطالب مفیدی را آورده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.
قدم اول انتخاب آرایشگر است. نه سالن زیبایی!
فردی که می خواهد شما را آرایش کند، عهده دار سنگین ترین مسئولیت است. حتی مسئولیت سنگین تری را نسبت به شینیون کار بر عهده دارد. پس حتما همه دقت خود را در انتخاب میکاپ آرتیست حرفه ای، به خرج دهید. پیشنهاد می کنیم به جای اینکه به سالن توجه کنید، روی مهارت و حرفه ای بودن میکاپ آرتیست حساسیت به خرج دهید. اگر می خواهید فقط یکی از میکاپ آرتیست ها میکاپ شما را انجام بدهد، توجه داشته باشید که قراردادتان با آرایشگاه است یا میکاپ آرتیست. ممکن است آرایشگرتان خودش سالن نداشته باشد و جا به جا شود. در حرفه آرایشگری و در میان آرایشگرها، این امر کاملا طبیعی است. اگر تاکیدتان روی آرایشگر باشد، باید در قراردادتان قید کنید که قرارداد شما با میکاپ آرتیست است. 

انتخاب سالن و میکاپ آرتیست

چک کردن برند لوازم آرایش آرایشگر
برای دستیابی به یک میکاپ عالی، بایستی در نظر داشته باشید که افزون بر انتخاب میکاپ کار حرفه ای، از مهم ترین معیارهای یک آرایش عالی عروس، استفاده از برندهای مرغوب می باشد. در حقیقت استفاده آرایشگر از لوازم آرایشی با کیفیت، از یک آرایش زیبا هم مهم تر است. چرا که اگر آرایش عروس زیبا باشد ولی لوازم آرایشی استفاد شده بی کیفیت باشد، آرایش سریعا می ریزد. در نتیجه لوازم آرایشی با کیفیت، روی میکاپتان موثر است. حتما اطمینان پیدا کنید که لوازم آرایش مورد استفاده میکاپ آرتیست انتخابی تان، مرغوب باشد.
سالن زیبایی نیز حائز اهمیت است.
در کنار انتخاب یک میکاپ آرتیست حرفه ای، بایستی یک سالن مناسب را هم انتخاب کنید. اخلاق و رفتار پرسنل سالن، دسترسی و نزدیکی سالن زیبایی به مکان های مهم عروسی و محیط آنجا بسیار مهم است. توجه داشته باشید که روحیات و خلق و خوی عروس خانم ها با هم فرق میکند. برای نمونه بعضی از عروس خانم ها ترجیح می دهند روز عروسی شان، سالن زیبایی بسیار ساکت و آرام باشد. معمولا این گونه افراد اغلب با شلوغی محیط، اضطراب پیدا می کنند. برخی از عروس خانم ها هم دوست دارند در یک محیط شلوغ باشند و بتوانند با سایرین به صحبت و گفت و گو بپردازند.
میکاپ آرتیست عروس علاوه بر میکاپ آرتیست، باید گریمور حرفه ای باشد.
استفاده از مژه های مصنوعی سنگین و کرم پودر و رژ لب به تنهایی، بیانگر این نیست که میکاپ آرتیستتان حرفه ای است. بلکه یک میکاپ آرتیست حرفه ای، باید یک گریمور حرفه ای باشد. اساس و بنیاد یک آرایش عروس، یک گریم ماهرانه می باشد. در صورتی که چهره تان به گریم نیازی ندارد، می توانید راحت تر انتخاب کنید. ولی در صورتی که به نظر خودتان نقص هایی وجود دارد که دوست دارید با عمل زیبایی آن را از بین ببرید، حتما میکاپ آرتیستی را انتخاب کنید که گریمور ماهری نیز باشد.
اخلاق میکاپ آرتیست مهم است. 

انتخاب سالن و میکاپ آرتیست

تعداد میکاپ کاران و سالن هایی که کار عروس انجام می دهند، در حال حاضر کم نیست. پس انتخاب مناسبی داشته باشید تا روز عروسی تان را با فردی آغاز نکنید که موجب آزار روح و روانتان می شود. بعضی از میکاپ کاران، صبح روز عروسی را با اخلاق بدشان، به کابوس تبدیل می کنند. قطعا آرایشگر باید این موضوع را بداند که روز عروسی تان دیگر تکرار نمی شود و بایستی با روی گشاده پذیرای شما باشد. شما با پرداخت مبلغ زیاد، می خواهید خدمات دریافت کنید.
سبک میکاپ آرتیستتان بایستی دارای تناسب با سبک مورد علاقه تان باشد. 
بیشتر میکاپ آرتیست های عروس، سبک مخصوص به خودشان را دارند و یا حداقل، تبحر بیشتری روی یک سبک دارند. از بین آرایش های غلیظ، لایت و مدیوم یکی را انتخاب کرده و بررسی کنید میکاپ آرتیستتان، درکدام سبک ماهرتر است. آرایشگرهای عروس نیز مانند عروس خانم ها که یک سبک خاص را بیشتر می پسندند، ترجیح می دهند میکاپ انجام شده توسط آنها، به سبک خودشان نزدیک تر باشد. حتی اگر میکاپ آرتیستی ادعا کرد که از عهده کلیه سبک ها بر می آید، میکاپ آرتیستی را انتخاب کنید که آرایش هایی که از او دیده اید، خیلی با سبک مورد نظرتان فرق نداشته باشد.

انتخاب سالن و میکاپ آرتیست

 

انتخاب سالن و میکاپ آرتیست

 

انتخاب سالن و میکاپ آرتیست