انتخاب سرویس طلا یا جواهر عروس

انتخاب و تهیه سرویس طلا یا جواهر عروس
هرچه به جشن عروسی تان نزدیک تر می شوید و در صدد تهیه سرویس طلا هستید، یقینا سر در گم تر خواهید شد. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. حتما باید چند نکته را برای اینکه سرویس طلای مناسبی خریداری کنید، در نظر بگیرید. 
سبک و استایل مورد نظرتان با کدام مدل هماهنگ است؟
مدل سرویس طلا، مهم ترین موردی است که باعث می شود سرویس طلایی که تهیه کرده اید، به دلتان بنشیند. اینکه چه نوع طلا و جواهری را انتخاب نمایید، همه و همه به سلیقه خودتان بستگی دارد.
طلا یا جواهر؟
مهم ترین موارد در اینکه سرویس طلا انتخاب می کنید یا جواهر به میزان بودجه و سلیقه شما بستگی دارد. در صورتی که از نظر مالی مشکلی ندارید و می خواهید سرویستان در جشنتان بدرخشد، توصیه می کنیم جواهر را انتخاب کنید. ولی در صورتی که بودجه تان محدود است و هزینه جشنتان زیاد شده است، توصیه می کنیم سرویس طلا تهیه کنید. موضوع قابل توجه اینجاست که جواهر را حتما از جایی تهیه نمایید که فروشنده مورد اطمینانتان باشد. 

انتخاب سرویس طلا یا جواهر عروس

رنگ پوستتان را هم در نظر داشته باشید.
رنگ پوست تعیین کننده ی این است که باید از طلای سفید استفاده کنید یا طلای زرد. طلای سفید مناسب پوست هایی است که سفید و روشن هستند. طلای ترکیبی زرد و سفید هم مناسب پوست های گندمگون و برنزه است. 
همواره از مد پیروی نکنید.
پیشنهاد می کنیم خیلی در قید و بند مد نباشید چرا که ممکن است بعد از گذشت چند ماه دلتان را بزند. پیشنهاد می کنیم با حوصله و با در نظر گرفتن میزان بودجه تان تصمیم بگیرید که چه سبکی را می پسندید. 
از محدود کردن خودتان بپرهیزید.
توجه داشته باشید که یکی از هدایای ویژه عروس، سرویس طلا می باشد. پس با حوصله و مدل به مدل بگردید. مدل های جدید را هم ببینید. شاید سبک مورد علاقه تان را در مدل های جدید یافتید.
تصمیم در مورد اینکه کدام مدل ها مناسب ترند؟ 
عده ای فقط به این توجه دارند که سرویس طلایی که انتخاب می کنند، سنگین باشد. در حالی که موضوع مهم این است که سرویس مناسب برای جشن های رسمی، باید ظریف و شیک باشد. گردن بندهای اسپرت و پهن، گردنتان را عبوس نشان می دهد.
فاکتور را فراموش نکنید.
توصیه می کنیم حتما از فروشنده ای قابل اعتماد خرید کنید و فاکتور دریافت کنید. چرا که فاکتور صداقت فروشنده را مطرح می کند.

انتخاب سرویس طلا یا جواهر عروس

 

انتخاب سرویس طلا یا جواهر عروس

 

انتخاب سرویس طلا یا جواهر عروس