انتخاب لباس ساقدوش عروس داماد

راهنمای خرید لباس ساقدوش عروس و داماد
شب عروسی قشنگ ترین شب زندگی هر شخصی است.احتمال دارد یکی از دلایلی که عروس خانم ها و آقا دامادها تمایل دارند برترین ها را برای خودشان انتخاب کنند، نیز همین است. همچنین تلاش می کنند برترین تالار یا باغ تالار را رزرو کنند و همه موارد به بهترین نحو باشد.از مواردی که برای عروس و داماد دارای اهمیت است ساقدوش عروس و داماد می باشد.
راهنمای گزینش رنگ لباس ساقدوش در شب عروسی
پیش از این گفتیم رنگ لباس و مدل لباس ساقدوش  یکی از مشکلاتی است که برای خانم ها و آقا دامادها اهمیت بسیاری دارد.

انتخاب لباس ساقدوش عروس و داماد


رنگ های متداول برای لباس ساقدوش
1)سبز نعنایی و کم رنگ، رنگی فوق العاده می باشد.
این رنگ با همه رنگ پوست و فرم چهره سازگاری دارد و دارای طرفداران زیادی است.
2) رنگ سفید یک رنگ کلاسیک
اکثر ساقدوش ها لباسشان دارای رنگ سفید است، علت آن هم این است که این رنگ از زمان های قدیم مد بوده است.اکثر عروس خانم ها تمایل دارند با ساقدوششان فرق داشته باشند،می توانید رنگ نباتی یا فیلی را برای لباس خودتان یا ساقدوشتان برگزینید.
3)آبی تیره را از یاد نبرید.
در صورتی که خواهان لباسی با رنگ منحصر به فرد هستید این گزینه بهترین انتخاب است.
4) رنگ مشکی پر طرفدار
در صورتی که رنگ مشکی برای لباس ساقدوش ها مد نظرتان است، حتما مشکی کلاسیک را به یاد داشته باشید.رنگ ذکر شده سبب نمایانگر شدن بیشتر عروس شده و بسیار زیباست.
5)شرابی رنگ ویژه عروسی ها در زمستان
این رنگ بسیار زیباست و به همه نوع پوست می آید.این گزینه برای جشن در زمستان بسیار مناسب است.
6) سبز زمردی رنگی شیک و درخشان می باشد.
عروس خانم هایی که تمایل دارند هماهنگ با ژورنالهای خارجی عمل کنند و رنگ مخصوصی را مد نظر دارند،حتما در نظر داشته باشند که این رنگ انتخاب دیزاینر نام آشنای Channel  در مدل های جدید 2014 می باشد، بسیار شکیل است.
انتخاب استایل لباس ساقدوش
در ادامه مقاله مدل های زیادی را برای لباس ساقدوش عروس آورده ایم که بسیار موثر هستند.
هنگام گزینش لباس ساقدوش رنگ و استایل لباس عروس را در نظر بگیرید.

انتخاب لباس ساقدوش عروس و داماد


در وهله ی اول میبایست به مدل و رنگ لباس عروس توجه داشته باشید.این کار به شما کمک می کند تا نوع لباس ساقدوش ها را متناسب با لباس عروس برگزینید..
از انتخاب نوع لباس ساقدوش عروس بالای زانو بپرهیزید.
دیزاینرهای نام آشنای جهان بر این باورند که لباس های مجلسی قد کوتاه اصلا مناسب ساقدوش نمی باشند.زیرا جلوه بدی به عکسها می دهند. 
استایل بدنی ساقدوش ها را هم در نظر بگیرید.
توجه کنید که ساقدوش ها گروه موزیک نیستند و هیچ اجباری نیست که حتما لباسشان یکدست باشد.بهتر است از خود انها نیز نظرخواهی کنید.
توصیه می کنیم خودتان نیز نیم نگاهی به نوع لباس مجلسی براساس استایل بدن داشته باشید و دقت داشته باشید که لباس های یک رنگ و با مدل های مختلف یکی از اصلی ترین موارد در انتخاب ساقدوش است.
کفش مجلسی ساقدوش را از یاد نبرید.
توصیه ما این است که انتخاب استایل کفش را به ساقدوش ها واگذار کنید.این گونه در شب عروسی دائما به شما غرولند حواله نمی کنند.توجه کنید حتما لازم نیست ساقدوش هایتان خیلی قد بلند باشند.

لباس های ناهماهنگ برای ساقدوش ها در شب عروسی
قطعا هماهنگی لباس های ساقدوش ها را بارها مشاهده کرده اید.توصیه ما این است که این بار شما این قانون را برهم زنید و لباس های ناهماهنگ اما یک رنگ را تهیه کنید.
موارد حائز اهمیت در استایل لباس ساقدوش داماد
احتمالا این سوال برای شما هم ایجاد شده باشد که چه نوع لباسی مناسب ساقدوش داماد است؟ در صورت وجود این سوال با ما همراه باشید تا راهنماییتان کنیم.
پسرهای بازیگوش برترین ساقدوش برای مراسم خودمانی می باشند.
توصیه ما این است که در شرایطی که مهمانیتان خودمانی است، پسربچه های بازیگوش را به حال خودشان رها کنید که هر نوع کت و شلواری را که باب میلشان است بپوشند،یقینا بسیار عالی خواهد بود.!
هماهنگی لباس ساقدوش داماد با ساقدوش عروس 
ایده متداول جهت برگزیدن کت و شلوار ساقدوش داماد هماهنگی رنگ کراوات و پاپیون آنها با رنگ لباس ساقدوش های عروس می باشد.توصیه می کنیم کت و شلوارهای مشکی، طوسی و سرمه ای رنگ را مد نظر قرار دهید.همچنین آن را با یک پیراهن سفید و کراوات یا پاپیون هم رنگ با لباس ساقدوش ها ست کنید. بسیار شکیل است.
استایل لباس ساقدوش داماد با لباس عروس هماهنگ است یا بالعکس؟
استایل لباس ساقدوش آقا داماد می تواند همانند لباس آقا داماد باشد.کت و شلوار، پیراهن و کراوات هم رنگ. طرحی کلاسیک در عین حال متفاوت و شیک. 
برعکس آن را نیز در نظر بگیرید.برای نمونه اگر کت و شلوار داماد سفید است با پاپیون مشکی، برای انتخاب لباس ساقدوش ها کت و شلوار مشکی با پاپیون سفید بسیار مناسب می باشد.

انتخاب لباس ساقدوش عروس و داماد

 

انتخاب لباس ساقدوش عروس و داماد