انتخاب مدل لباس عروس ایده آل

انتخاب مدل لباس عروس ایده آل با توجه به فرم اندام
بیشتر طراحان مد و لباس راز بی نقص بودن عروس را در مناسب بودن لباس عروس می دانند. در ادامه می خواهیم این بحث را موشکافانه تر بررسی کنیم. 
مدل های پر طرفدار لباس عروس
مدل لوکس یا لاکچری
مدل هایی که دامن پفی دارند و برای دوختن آنها از چند لایه شیفون و تور استفاده شده است، مدل لوکس نامیده می شوند. لباس عروس با پارچه های ساتن طرح دار با گیپورهای درشت و زیاد از انواع بسیار مجلل تر این نوع لباس عروس به شمار می رود.
مدل ماهی یا پری دریایی
این مدل از انواع مدل هایی است که برای عروس خانم هایی که جثه ی ریزی دارند یا در اصطلاح ریز نقش بسیار مناسب است. این مدل از بالا تا زیر ران به بدن چسبیده و از دامن از قسمت زانو به پایین گشاد و پف دار می شود. این مدل از مدل های زیبا و پرطرفدار می باشد. 
مدل لباس عروس ساده یا A line
این نوع لباس عروس دامنی مانند A  دارد و انواع پلیسه ی آن بسیار پر طرفدار می باشد. این مدل لباس عروس دامنی مانند A دارد.
مدل لباس عروس مجلسی
این مدل لباس عروس به شکل راسته از بالا تا پایین دوخته می شود و به طور کلی برای عروس خانم هایی که اندام ریزی دارند، مناسب است. 

انتخاب مدل لباس عروس ایده آل

مدل یونانی
این مدل لباس عروس برای عروس خانم هایی که علاقمند به جشن عروسی رومانتیک هستند، بسیار مناسب است. این مدل لباس عروس از بالاتنه تا زیر باسن اندکی به بدن چسبیده و تا به انتها اندکی گشادتر می شود.
اندامتان چه شکلی است؟
اندام ساعت شنی
در افرادی که سایز کمر باریک بوده حجم و سینه ها و باسن با هم مساوی می باشد، اندام ساعت شنی دارند. کلیه مدل های لباس عروس برای این افراد مناسب است. 
اندام هایی که شانه ها و بالاتنه باریک تر از پایین تنه به ویژه باسن هستند، اندامی گلابی شکل دارید. مدل ساده، لوکس، یونانی و مدل ماهی برای اندام گلابی شکل مناسب است. 
اندام مثلثی وارونه
افراد چهارشانه ای که اغلب عرض شانه هایشان از سینه و باسن شان بیشتر است، تحت عنوان اندام مثلثی وارونه شناخته می شوند. مدل های ساده، یونانی و لوکس برای اندام های مثلثی وارونه مناسب تر است. 
اندام مستطیلی شکل
در این فرم کلیه قسمت های بدن هم سایز بوده و کمر خیلی باریک به نظر نمی رسد. به همین جهت مدل های ساده و لوکس برای این اندام ها مناسب تر است. 
پیش از اینکه تصمیم به اجاره یا خرید لباس عروس بگیرید، حتما سبک عروسی خود را بشناسید و اقدام به انتخاب لباس عروس نمایید. 

انتخاب مدل لباس عروس ایده آل

 

انتخاب مدل لباس عروس ایده آل

 

انتخاب مدل لباس عروس ایده آل

 

انتخاب مدل لباس عروس ایده آل