انتخاب کرم پودر

پایه و اساس آرایش، برگزیدن کرم پودر مناسب است.انتخاب کرم پودر مناسب می تواند شما را در رسیدن به رنگ و بافت زیبا چهره تان یاری برساند.انتخاب کرم پودر مناسب بسیار مهم است.اگر نتوانید انتخاب درستی از کرم پودرتان داشته باشید کل آرایشتانبه هم می خورد.
سوال اینست که کدام کرم پودر برایتان مناسب است؟چگونه کرم پودر مناسب را تشخیص دهیم؟


کرم پودر را روی دستتان تست نکنید
بزرگترین اشتباه تست کردن کرم پودر روی قسمت داخلی مچ دست است.برای پیدا کردن تن رنگ مناسب پوستتان کرم را روی فک، قسمتی که صورت و گردن به هم می چسبند امتحان کنید.کرم پودر نباید باعث تفاوت میان گردن و صورتتان شود.
به نوع پوستتان توجه کنید
انواع مارک ها کرم پودرهای مخصوص پوست های چرب، خشک، همینطور مختلط را دارند. در صورتی که پوستتان خشک است کرم پودری که چرب و حاوی مرطوب کننده باشد را استفاده کنید.در صورتی که پوستتان چرب است، کرم پودری را برگزینید که پایه آن پودری باشد و چربی صورتتان را کنترل کنید.

 کرم پودر را یک روز تست کنید
هنگام مراجعه به فروشگاه و خرید کرم پودرهیچ آرایشی بر روی پوستتان نداشته باشید. هنگام خرید از فروشنده بخواهید تا تستر محصول مورد نظر را برایتان بیاورد.از تستر استفاده کنید و در طول روز روی پوستتان باقی گذارید تا بافت، ماندگاری و رنگ آن تثبیت شود.پس از اتمام روز می توانید نتیجه بگیرید که این کرم پودر مناسبتان هست یا خیر. 
 
چگونه از کرم پودر استفاده کنیم؟
قسمت مهم از یک آرایش صحیح، استفاده از کرم پودر است.
پوست مهم ترین عامل در زیبایی است. یک پوست صاف و شفاف در هر شرایطی می تواند ظاهرتان را زیباتر نشان دهد.در ادامه مطلب روش های استفاده صحیح از کرم پودر و پوشاندن عیب های کوچک صورت را به شما آموزش می دهیم.
 
قدم اول:
در گام اول کرم پودر همرنگ پوستتان را برگزینید.بینی، پیشانی، گونه و چانه را با این کرم پوشش دهید.برای داشتن چهره ای طبیعی لایه ای نازک از کرم پودر را با انگشت یا فرچه برروی صورتتان استفاده کنید.
 
قدم دوم:
به منظور پوشش دهی عیوب صورت، کرم پودری را انتخاب کنید که یک درجه از رنگ پوستتان تیره تر باشد.به کمک یک فرچه ی باریک و کوچک زیر استخوان گونه، روی ابرو و استخوان های کناری آن سایه تشکیل دهید.
پس از انجام این موارد با بهره گیری از کرم پودری با تن روشن تر از رنگ پوستتان، محدوده T  صورت را که شامل پیشانی، بینی، چانه و محدوده اطراف دهان می شود و همچنین روی بینی را روشن تر نمایید.
 
معرفی 7 کرم پودر دارای فاکتور محافت از پوست مقابل نور خورشید SPF
در این که ضدآفتاب ها جزو دسته اصلی کرم های محافظت از پوست در مقابل نور خورشید هستند، در این بین کرم هایی نیز هستند که هم کرم پودر هستند و هم می توانند کار کرم ضد آفتاب را انجام دهد و هم خاصیت پوشانندگی داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا کرم پودرهایی را که خاصیت ضدآفتاب را نیز دارند و همچنین کیفیت بالایی را دارند به شما عزیزان معرفی کنیم.
 
Shiseido UV Protective Stick Foundation SPF30
زمانی که صحبت  کرم پودر ضدآفتاب دار به میان می آید این برند اولین برند مورد اعتماد است.این کرم پودر استیکی خاصیتی ضد آب و ضد تعریق دارد و مناسب برای فصل تابستان می باشد.
 
Bobbie Brown Moisture Rich Foundation SPF 15
این کرم پودر دارای روغن جوجوبا و آنتی اکسیدان است.پوستتان را مرطوب کرده و از پوستتان در مقابل نور خورشید  محافظت می کند.
 
MAC Studio Waterweight Foundation SPF30
این کرم پودر به علت فرمول روان ژل-سرم خود، بدون اینکه برای پوستتان سنگینی به وجود بیاورد پوستتان را پوشش می دهد. اگر به دنبال کرم پودری با ظاهر طبیعی و برخورداری از فاکتور محافظت از پوست در مقابل نور خورشید هستید، این برند را از دست ندهید.
 
Giorgio Armani Lasting Silk UV Foundation PPF 20
این کرم پودر دارای فرمولاسیون بدون چربی می باشد که برای پوست های معمولی تا چرب طراحی شده است. اگر خواهان پوستی مات و شفاف هستید پیشنهاد می کنیم این کرم پودر را از دست ندهید.
 
NARS All Day Powder FOUNDATION SPF 24

کرم پودر به خوبی روی پوستتان جذب می شود.
 
Jane Iredale Glow Time Full Coverage BB Krem SPF 25
اگر به دنبال کرم پودری با پوشش دهی بالا هستید این کرم را امتحان کنید.این کرم پودر عاری از مواد شیمیایی مضر برای پوست می باشد.
 
Rimmel Wake Me Up Foundation SPF15
محصول بالا با دارا بودن قیمتی مناسب با کرم پودرهای لوکس و گران قیمت رقابت دارد و متناسب با ساختار پوست های خشک تولید شده است.این محصول با ایجاد براقیتی طبیعی در پوست خستگی ظاهر را از بین میبرد.