انتخاب کیک عروسی

نکاتی برای انتخاب کیک عروسی
کیک عروسی از گذشته تاکنون، از اجزای جدانشدنی جشن های عروسی بوده و هست. در حقیقت انتخاب کیک عروسی در اولین نگاه موضوعی ساده به نظر می رسد. درحالی که در عمل کار سختی است و نیاز به دقت بسیاری دارد. در ادامه موارد مهم را برای انتخاب بهترین کیک عروسی ، خاطر نشان شده ایم.
برای پیدا کردن قنادی به اندازه کافی پرس و جو نمایید. 
به منظور اطمینان از کیفیت کار یک قنادی، بایستی حتما از توصیه دوستان و آشنایانتان استفاده نمایید. چند هفته قبل از جشن عروسی تان این موضوع را با دوستان و فامیلتان در میان بگذارید. به خصوص افرادی که به تازگی عروسی شان را برگزار کرده اند را، در اولویت قرار دهید. سر زدن به قنادی های محله های دور و بر و تقاضای مشاهده نمونه کار آنها، از راه های دیگر حصول اطمینان از کیفیت قنادی مورد نظرتان است. 
کیکتان را با دقت انتخاب نمایید.
نحوه انتخابتان از مواد به کار رفته، رنگ و مدل کیک، اثر مستقیمی روی کیفیت کیک موردنظرتان دارد.پس تلاش کنید همه شرایط را بسنجید. برای نمونه کیکی با تزیینات خامه ای و ژله ای، در مقابل گرمای محیط اطراف، مقاومت کافی را ندارد. ولی در صورتی که جشنتان در تالاری با تهویه مناسب برگزار می گردد، موردهای گفته شده مشکلی برایتان به وجود نمی آورد. تلاش کنید پس از قطعی شدن محل برگزاری جشن عروسی تان، در اولین زمان ممکن، کیکتان را سفارش بدهید تا از این بابت آسوده خاطر شوید. 

راهنمای انتخاب کیک عروسی

تمام دقت و توجه تان را در انتخاب کیک به کار بگیرید.
به طور کلی بعضی از قنادی ها، در کیک کلاسیک عروسی با گل آرایی های همیشگی است. برخی دیگر هم، اغلب از سبک مدرن برای دیزاین کیک استفاده می کنند. توصیه می کنیم در طراحی کیک، تم رمانتیک را انتخاب نمایید. رنگ های صورتی، سفید، زرد و قرمز برای کیکی کلاسیک، بسیار ایده آل می باشند. 
کیک جشن عروسی تان را طبق تم جشنتان طراحی نمایید.
مهم ترین موضوع این است که تم عروسی و کیکتان باید دارای تناسب باشند. طراحی کیک عروسی مقوله ای کاملا شخصی می باشد. باید از خاطره های زیبای کودکی و نامزدی تان استفاده کنید. 
بودجه تان را صادقانه با قنادی در میان بگذارید. 
بزرگی کیک و مواد مصرفی در آن، تعیین کننده ی قیمت کیک هستند. بعد از اینکه بودجه مورد نظرتان را برای کیک مشخص کردید، آن را به قنادی اعلام کنید تا ببینید با مشخصات کیک درخواستی تان دارای تناسب است یا خیر. کم کردن از نوع تزیینات و استفاده از ماکت برای کاهش هزینه ها مثلا استفاده از گل میخک به عنوان جایگزینی برای گل رز، راهکارهای مناسبی می باشند. 
|پیش از تحویل کیک، حتما با قنادی قیمت را نهایی کنید.
بعضی از قنادی ها زمان تحویل کیک هزینه هایی را اعم از سرویس در محل، تزیینات و... اعمال می کنند. به منظور جلوگیری از وقوع اتفاقاتی از این قبیل، توصیه می کنیم از همان ابتدای کار، همه جوانب را بسنجید.

راهنمای انتخاب کیک عروسی

 

راهنمای انتخاب کیک عروسی

 

راهنمای انتخاب کیک عروسی

 

راهنمای انتخاب کیک عروسی