انتخاب گروه موسیقی جشن های عروسی

گروه موسیقی جشن های عروسی، گروه ارکستر و دی جی
از مواردی که می تواند جشن عروسی تان را پر انرژی کند یا برعکس. دی جی است. در واقع نحوه ی پیش رفتن برنامه ی آهنگ و موسیقی و دی جی به شما وابسته است. یک دی جی عالی می تواند جشنی عالی برایتان رقم زند.
 جشن عروسی با رقص و پایکوبی تکمیل می شود.
جشنی فوق العاده به همراه یک موسیقی مناسب در ذهن همه باقی می ماند. 
تمام زیبایی جشن و ریخت و پاش های آن برای این است که زمانی فراهم شود تا مهمانان بتوانند تحت عنوان ستارگان مجلس بدرخشند و خاطرات زیبایی را ثبت نمایند. 
 در صورت عدم برخورداری از موسیقی مناسب، جشنتان پر انرژی نخواهد بود. 
ساز و دهل و ضرب و تمپو، در زمان های قدیم به کار می رفت درحالی که امروزه مدرن ترین وسایل موسیقی از مجلس گرم کن ترین ابزار به شمار می روند.
موزیک جشن عروسی و انتخاب آن
موزیک جشن عروسی از انواع متنوعی برخوردار است. با توجه به این سادگی این امر فوق العاده سخت است.
خود به خود شنیدن صدای جشن لبخند روی لبانمان می کارد.
 ممکن است از علاقمندان به روش های سنتی باشید و دوست داشته باشید که چند نوازنده ی سنتی با ضرب و دایره یا سازهای محلی برای جشنتان فرا خوانید.
یک سی دی یا فلش که کل آهنگ های مورد نظرتان که شاد هستند را در برمی گیرد و با ضبط صوت و چند باند نیز می تواند موجبات برگزاری جشنتان را فراهم آورد.
شاید هم بخواهید از نوازنده های خانم که دف زن هستند کمک گرفته و از مهمانانتان با صوت زیبای موسیقی پذیرایی نمایید.
ممکن است قصدتان استفاده از خواننده ای است در تالار یا باغی است که جشن در آنجا منعقد می گردد. 
 گروه موزیک و موسیقی شاد جشن عروسی 
گروه موسیقی شامل خواننده ای به همراه ارگ است تا گروهی که در برگیرنده ی بیشتراز ده نفر با انواع متنوع سازها است می باشد.
موسیقی های زنده به همراه گروه حرفه ای، پلی بک کیبورد، درامز، پرکاشن، تومبا و سایر موارد از مواردی است که برای طرفداران موسیقی مدرن فوق العاده مناسب است. البته گزینه های بسیار دیگری هم وجود دارد.
 می توانید خوانندگان مشهور را هم در نظر بگیرید. با توجه به مشهور بودن خواننده قیمت ها متفاوت است. البته استفاده از این خوانندگان پیشنهاد نمی شود. بیشترشان هزینه های چندین میلیونی را مطرح می کنند. 
 دلیل اینکه توصیه می کنیم این خوانندگان را دعوت نکنید این است که مهمانانتان دائما درحال عکس یادگاری گرفتن با خواننده ای که دعوت کرده اید هستند و اجازه ی خواندن را از او سلب می کنند. بیشتر این خواننده ها نیز به خواندن ترانه های خودشان بسنده می کنند. 
 وسایل نور و صدای کامل و یک کیبورد و خواننده و دو نوازنده ی کناری که یک پرکاشن و یک گیتار با قیمتی تقریبا 700 هزار تومان می باشد که با وجود کیبوردهای جدید که همه ی کارها را بر عهده می گیرند، پرکاشن و یتار نقش دکوری دارند. بهتر است به جای اینکه هزینه نمایید قسمت های دیگر مراسم را در نظر بگیرید. 

جشن عروسی با دی جی
اگر بتوانید یک دی جی خوش سلیقه و خوش ذوق پیدا کنید خیلی از موزیک زنده جذاب تر است. در حال حاضر دی جی از طرفداران بسیاری بهره مند است.
 دی جی مناسب جمع های جوان است. بیشتر پدر و مادرها ترجیح می دهند در جشن عروسی از ارگ استفاده شود. 
سلیقه ی همه را در نظر بگیرید. جشن عروسی تان به یک مهمانی جوان پسند محدود نمی شود. باید سلیقه ی بزرگترها را هم در نظر بگیرید.
بیشتر بزرگترهای مجلس از آهنگ های قدیمی استقبال می کنند. پس برای بزرگترها آهنگ هیپ هاپ نگذارید.
 پایه ی تولید صدا در صورت استفاده از ارکستر، کیبورد نمی باشد و با سازهای پاپ موسیقی تهیه می شود. ضمن اینکه از کیفیت و قیمت زیادی هم برخوردار است.
بودجه مد نظرتان برای دی جی چه قدر است؟
می توانید با در نظر گرفتن بودجه به یکی از این موارد دست یابید.
 درصورت مشاهده گروه مناسب و مطلوب می توانید درانتهای جشن که کارت پخش می کنند، کارت دی جی مورد نظر را دریافت نمایید. 
فروشگاه های وسایل موسیقی، نخستین منبع برای پیدا کردن این گروه ها هستند. 
 پیشنهاد می کنیم نمونه کار دی جی را پیش از انتخاب گروه ببینید. هرگز به تماشای نمونه کاراکتفا نکنید.
 حتی الامکان حداقل در یک مورد حضور یابید تا اجرای زنده شان را تماشا کنید.
مدت زمان اجرا را در نظر بگیرید و هماهنگی های لازم را در این باره اعمال نمایید. پیش ازعروسی مهمانانتان را هم در نظر بگیرید. 
در هر صورت کم و کاستی هایی در موسیقی زنده وجود دارد. پس توقع نداشته باشید گروه موسیقی ، موسیقی بی عیب و ایرادی را اجرا نمایند. 
 در صورتی که آهنگ خاصی هم در نظر دارید از گروه موزیک بخواهید آن را در جشنتان اجرا نمایند. 
ممکن است گروه موسیقی فراموش کنند قسمتی از شعر را خوانند و یا ریتم از دستشان در رود. اما به بقیه خوش بگذرد و هیچ کس هم نقص این موضوع را در نیابد.
بایستی در نظر داشته باشید که آهنگ های ویژه ای که در نظر دارید، چه قدر طول می کشد و چه زمانی به اجرا در می آید. برای عروس و داماد امری که جذاب است اجرای تمام آهنگ هایی است که با آنها خاطره دارید است. 
 امر فوق العاده دارای اهمیت زمان است.
برای نمونه شما و همسرتان توانایی تانگو رقصیدن را برای 7 دقیقه دارید؟ یا به 3 دقیقه رقص بسنده می کنید. حتما توجه داشته باشید که نام شما وهمسرتان باید به چه صورت تلفظ گردد. نام و نام خانوادگی خودتان وهمسرتان را روی کاغذ نوشته و به دی جی بسپارید. 
 از آهنگ های درخواستی مورد علاقه تان یک لیست تهیه نمایید و برنامه ای تدارک ببینید که مهمانانتان هم بتوانند آهنگ های مورد علاقه شان را بشنوند.
تلفظ صحیح نام و نام خانوادگی تان هم برای خودتان دل نشین خواهد بود هم اینکه دی جی نیز باید بداند نحوه ی تلفظ صحیح آنها به چه صورت است؟
مورد علاقه بودن آهنگ برای مهمانان فوق العاده مهم است. چرا که ممکن است آهنگی باشد که بتوانند با آن برقصند و مجلس جشن عروسی تان را گرم کنند.
 در مورد مقدارصدا، زبان مجاز و سایر موارد و اینکه ممکن است حساسیت و تعصب خاصی در ارتباط با نوع زبان یا لهجه و یا موارد دیگر وجود داشته باشد، حتما دی جی را مطلع نمایید. در صورتی که به موسیقی سرسام آور و بلند هم حساسیت دارید به او بگویید.
نتیجه گیری پایانی
انتخاب دی جی یا موسیقی سنتی و مدرن همگی به مقدار بودجه شما وابسته است. درصورتی که قصد دارید دی جی برای جشنتان دعوت کنید توصیه می کنیم سلیقه تمام مهمانان را اعمال نمایید. منظورمان از گروه موسیقی یک گروه یک نفره دارای یک ارگ است و تا ده ها نفر و با ده ها تجهیزات نیز می رسد.