انواع ریمل

انواع ریمل
در این مطلب می خواهیم انواع گوناگون ریمل را معرفی نماییم. انواع ریمل به صورت پودری، مایع و جداکننده ی مژه وجود دارد. همچنین ریمل های کرمی نیز موجودند. 
ریمل مایع
معمولا خانم هایی که مژه های فری دارند از این نوع ریمل استفاده می کنند. برخی از مدل های این ریمل پخش می گردند ولی برخی از انواع این ریمل ها هم خاصیت ضد آب دارند.
ریمل کرمی
ریمل های کرمی مژه ها را بیشتر نشان می دهند و ممولا افرادی که مژه های بلندی دارند از این ریمل استفاده می کنند. 
ریمل اکلیلی
ریمل های اکلیلی در انواع پودری و مایع وجود دارد که باید برای جلوگیری از جمع شدن ریمل در یک نقطه، به صورت یکسان روی مژه های خودتان بزنید. رنگ های گوناگونی از انواع ریمل ها وجود دارد که ظاهری درخشان به مژه هایتان هدیه می دهد و برای مهمانی های خاص بسیار مناسب است. 

انواع ریمل

ریمل جدا کننده مژه
این نوع ریمل براساس بافت و غلظت آن، به شکل یکسان روی مژه ها پخش می شود. این ریمل هر مژه را بافر زیبا و ظریف و جداگانه نشان داده و ظاهری جذاب تر از همیشه به مژه هایتان می بخشد. ریمل جدا کننده مژه ضخیم کننده و حجم دهنده است و به طور کلی به صورت ضدآب عرضه می شود. 
ریمل کرمی
ریمل کرمی مژه ها را بیشتر نشان می دهد و با استفاده از آن می توانید سنگینی، حجم و عمق دلخواهتان را به مژه های خود بدهید. به علت پخش آسان این ریمل روی مژه، باید ابزار خاصی در دسترس داشته باشید. 

انواع ریمل

 

انواع ریمل

 

انواع ریمل

 

انواع ریمل