ایده جذاب عکاسی با حلقه

ایده جذاب عکاسی با حلقه
عکاسی از حلقه ها طی زمان های گذشته به شکل معمولی انجام می شد. ولی امروزه آتلیه های عکاسی ایده های جذابی برای عکاسی با حلقه دارند. در این مطلب ایده های عکاسی از حلقه را مطرح کرده ایم.
معجزه آب درجذابیت عکاسی از حلقه ها
این ایده بسیار جالب است ولی تنها عکاسان مجرب می توانند آن را انجام بدهند. حتما از آتلیه تان بخواهید با این ایده از حلقه عروسی تان عکس بگیرد. از اسپری های آب برای نمایش قطرات رقصان در آب در عکس ها و یا شناور شدن حلقه ها در آب و استفاده از رنگ های اکریلیک متحرک در آب که حل نمی شوند همگی عکس های جذابی را خلق  می کنند.

ایده جذاب عکاسی با حلقه

حیوانات خانگی 
اگر در منزل حیوان خانگی دارید یا حیوان های وحشی موجود در طبیعت نظیر: اسب، آکواریوم های ماهی، آهوها و گوزن ها، ایده های جالبی خواهد بود. 
عکاسی از جزئیات حلقه ها
در بیشتر موارد برای عکاسی از حلقه ها از نورپردازی های زیاد استفاده می شود. استفاده از راهکارهای خلاقانه که در تاریکی به وسیله حلقه ها به وجود می آید، بسیار جالب است و می تواند بسیار متفاوت باشد. هم چنین در صورتی که در حلقه عروسی عروس و داماد نوشته ای حک شده باشد می توان از نوشته های داخل آن عکس برداری کرد. 
نورپردازی در عکاسی از حلقه ها
از ایده های حرفه ای برای عکاسی می توان به استفاده از سایه روشن کنار حلقه ها اشاره کرد. بایستی به نحوی حلقه ها کنار هم گذاشته شوند که با نور فلاش دوربین سایه روشنی را تشکیل بدهند یا در یک محیط تاریک برای به وجود آوردن سایه از چراغ استفاده کنند. ضمن اینکه می توان از زاویه میان دو دیوار و نوری که روی آنها تابیده است استفاده کرد. 
سناریوی اختصاصی در عکاسی از حلقه ها
می توان نخستین ملاقاتتان را، نخستین بار آشناییتان و اگر سفری به شهر یا کشور دیگری داشته اید را مانند یک داستان عاشقانه خلق کنید. هم چنین استفاده از خوراکی های محبوب خودتان مانند پاستیل، آبنبات های رنگی در عکاسی تان می تواند ایده فوق العاده ای باشد. 
حضور فصول گوناگون در عکس
فرقی نمی کند جشنتان در چه فصلی برگزار شود. شکوفه های بهاری، بلورهای زیبای برف و یخ در زمستان، سبزی بی همتای فصل تابستان می تواند بسیار جالب باشد. 
عکاسی روستیک با حلقه
استفاده از المان های وحشی و طبیعی همراه با مدرنیته، سبک روستیک نام دارد. استفاده از حلقه های عروسی در کنار طبیعت بسیار جذاب خواهد بود.

ایده جذاب عکاسی با حلقه

 

ایده جذاب عکاسی با حلقه