ایده های استفاده از گل و گیاه در تالار عروسی

ایده های متنوع برای به کارگیری گل و گیاه در تالار عروسی
در برخی مواقع به علت وجود مشکلاتی نظیر: شرایط نامناسب آب و هوایی، بالابودن هزینه کرایه فضای باز، عدم دستیابی به فضای ایده آل، شما را از برگزاری جشنتان در فضای باز، منع می کند.
اصلا جای نگرانی وجود ندارد. می توانید با خلاقیت و اجرای چند ایده گوناگون، در تالار سرپوشیده جنبه هایی از فضای باز را ایجاد نمایید. 
حلقه گل با برگ درختان
جمع آوری برگ های گیاهان گوناگون و آنها به دور حلقه ای خاص بیارایید و از دیوار مهمانی آویزان نمایید.
داربست درختی
بایستی شاخه های گوناگون درختان را در هم تنیده و با کمک آنها، یک داربست تهیه نمایید. امکان قراردادن آن در کنجی از محل مهمانی و اشیاء دکوری گوناگون را از آن آویزان نمایید. 
جاسازی شمع های لیوانی در تنه درختان
این روش، آمیخته با نوآوری است و نماد زیبایی از فضای باز را در دکوراسیون مهمانی برایتان به ارمغان می آورد. 
دیزاین نوشیدنی
می توانید گلبرگ های مورد علاقه تان را  درون لیوان های نوشیدنی بگذارید. این گونه جلوه جذاب تری به گلبرگ ها می بخشید. اگر آنها را روی میز نوشیدنی بگذارید، نمای جذابی از بار نوشیدنی به وجود می آید که بسیار دل انگیز است. 
تلفیق گل ها و روشنایی
دیزاین گل ها و گیاهان گوناگون دور حباب های چراغ، لامپ ها و... و دیزاین سیم های آنها فوق العاده خواهد بود. لامپ منبع روشنایی می باشد که توجهات را به سمت خودش جلب می کند. برای ایجاد دکوراسیون عروسی این ایده بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که لامپ های گوناگونی در محیط مهمانی وجود دارد، این ایده می تواند بسیار جالب باشد. 

ایده های استفاده از گل و گیاه در تالار عروسی

دیزان کیک با گل و گیاه
از مسئول تهیه کیک عروسی بخواهید تا کیکتان را با گل ها و برگ های درختانی که به آنها علاقه دارید، بیاراید. کیک از خاص ترین المان های جشن عروسی می باشد. و توجه مهمانان در اولین نگاه به کیک جلب می گردد.
چهارستون گل وگیاه
ساخت چهارستونی بزرگ با چوب و یا فلزات، و تزیین آن با گیاهان متنوعی نظیر سرخس بسیار زیبا خواهد بود. امکان قراردادن میز پذیرایی مملو از نوشیدنی، هدایای مهمانان و دکورهای فانتزی زیر این چهارستون وجود دارد. 
برگ ها در شمع لیوانی
شمع های روشن در جا شمعی لیوانی به علت رومانتیک و عاشقانه بودن، در دکوراسیون تالار بسیار مورد استفاده قرار می گیرند که فضای عاشقانه ای را هم خلق می کنند. می توانید طبق فصلی که جشنتان در آن برگزار می شود و یا برگ های گیاهی که به آن علاقمند هستید، دور لیوان را بیارایید.
آویز گل ها
این ایده فوق العاده جالب است.  گل های مختلف را با هم به نخ بسته و آویزان نمایید. در صورتی که قصد دارید اندکی سلیقه بیشتر به خرج دهید، استفاده از رنگ های گوناگون را توصیه می کنیم. 

ایده های استفاده از گل و گیاه در تالار عروسی

 

ایده های استفاده از گل و گیاه در تالار عروسی

 

ایده های استفاده از گل و گیاه در تالار عروسی

 

ایده های استفاده از گل و گیاه در تالار عروسی