ایده های جالب برای عکاسی کودک

ایده های جالب برای عکاسی از کودک
از راحت ترین ایده های عکاسی از کودک، می توان به استفاده از عروسک های هم قد کودک، اشاره کرد. زمانی که کودکتان سرگرم بازی با عروسک هایش می شود، می توانید لحظه های جذابی را شکار کنید. می توانید از کودک بخواهید عروسکش را بغل کند و شما از پشت سر از او عکسبرداری نمایید. 
کتاب در دست
پوشاندن لباس هایی که رنگ شادی دارند تاثیر ویژه ای در عکسبرداری دارد. ایده ی عکسبرداری از کودک که کتابی در دست دارد و یا اینکه در مطالعه کتاب غوطه ور شده است، فوق العاده جالب خواهد بود. 

ایده های جالب عکاسی از کودک

عکاسی در زیر باران
به طور کلی اکثر کودکان از بازی زیر باران لذت می برند. با چهره معصومشان زیر باران، شبیه به فرشته ها می شوند. پریدن در آب های جمع شده در چاله های زمین، بازی های کودکانه، چرخیدن زیر باران همه از ایده های عکسبرداری از کودکان در زیر باران می باشد.
نمایش توانایی فرزندتان در زمینه ای مخصوص
در صورتی که کودکتان در هر زمینه ای توانایی دارد، از توانایی اش در عکاسی استفاده نمایید. عکستان را در زمان مشغول بودن کودک به کار مورد علاقه اش ثبت نمایید. 
عکس دراز کشیده روی چمن
از بهترین ژست های کودکانه می توان به خوابیدن روی شکم و دست زیر چانه یا لپ، اشاره کرد. 
نشستن بر روی چمن یا شن ساحلی
استفاده از چمن های سرسبز یا شن های ساحل، از ایده های زیبا برای عکاسی می باشد. این ایده برای عکاسی از کودکان در هر سنی مناسب است. 
لبخند و شیطنت های بچه گانه
به کمک شکلک های گوناگون می توانید کودکتان را بخندانید و از او عکس بگیرید. البته باید خنده های کودکتان از ته دل باشد و مصنوعی به نظر نرسد. خودتان هم موقع عکس گرفتن، باید با او هم تراز باشید تا عکسی فوق العاده از کودکتان بگیرید. 

ایده های جالب برای عکاسی کودک

 

ایده های جالب برای عکاسی کودک

 

ایده های جالب برای عکاسی کودک

 

ایده های جالب برای عکاسی کودک