برترین خدمات مجالس و تشریفات عروسی

برترین ارائه دهنده ی تشریفات مجالس
شادیتو درادامه مطالب قصد دارد نکاتی را به عروس و دامادهای جوان یادآوری کند که ممکن است در گیر و دار تدارکات عروسی شان آنها را از یاد ببرند. با رعایت کردن این موارد می توانید با خیالی راحت به تدارکات عروسی تان بپردازید.
ارائه دهندگان خدمات مجالس و تشریفات مجالس با هزینه معقول
عروس و دامادهایی که می خواهند ظرف دو الی سه ماه آینده ازدواج نمایند با فکرکردن به جشن عروسی هم خوشحال می شوند و هم مضطرب می شوند. از یاد بردن برخی امورمهم با توجه به مقدار زیاد کارها و برنامه های پیش رو که طی هفته های اخیر باید به آن ها بپردازند، امری بدیهی است و جای تعجب ندارد.
برنامه ریزی مناسب ،رمز برگزاری جشنی بی همتا و به یاد ماندنی است. بخشی از موارد فقط و فقط یکبار انجام می شود و غیر قابل تکرار است. لازم به ذکر است که کلیه ی این موارد به چند هفته مانده به جشن عروسی محدود نمی شوند. چرا که کارهای زیادی هم وجود دارد که عروس و داماد بایستی به آنها بپردازند ولی این موارد مابین ماه عسل، پاگشا و سایر موارد گم می شود و زمانی که از آن یاد می کنید فایده ای ندارد.
تاریخ کارهایی که بایستی انجام دهید و یادداشت کردن آن ها در تقویم
برنامه ریزی تان به گونه ای باشد که چند تاریخ را برای خودتان تعیین کنید و طبق هر تاریخ یکی از کارهای مرتبط با جشنتان را انجام بدهید. برنامه ریزی تان را طی هر هفته دوره کنید. این گونه نگرانی تان نیز کمتر می شود.

تشریفات مجالس

کارها و وظایف بر دوش عروس خانم و آقا داماد و نحوه تقسیم آنها
برای انجام کارها باید عروس و داماد هرکدامشان یک وظیفه را عهده دار شوند و با کارها آشنایی کامل داشته باشند. پایان هر هفته آن دسته از وظایفتان را که انجام دادید، و اموری که مانده را مورد بررسی قرار دهید.
منعطف باشید
در مورد چگونگی برگزاری جشن عروسی هر کدام از عروس و داماد ایده های مختلفی دارند. در تمامی موارد نظر هم را جویا شوید و کلیه ی دلایلتان را هم برای یکدیگر شرح بدهید. جشن عروسی مختص هر دو نفرتان است. نتیجتا جشن باید مطابق خواسته ی هر دو نفرتان باشد. 
 لیست ذخیره مهمانانتان
ازاسامی مهمانانتان لیستی تهیه کنید. جدای از لیست اصلی یک لیست ذخیره هم برای مهمانان احتمالی تان در نظر بگیرید. لیستی که تهیه می کنید ممکن است از تعداد مهمانان بیشتر یا کمتری برخوردار باشد. یک لیست ذخیره تهیه کنید تا در شرایطی که نیاز به جایگزین کردن بود بتوانید مهمانانتان را جایگزین نمایید.
اولین نفر خودتان غذایتان را تست نمایید.
کیفیت و قیمت سرویس هایی که به مهمانان شما عزیزان ارائه می شود را در نظر بگیرید، هزینه لیست ها در بر گیرنده ی پذیرایی ابتدای ورود، پذیرایی طی مراسم و هنگام شام است.
اولین گام پیش از سفارش غذا، مطالعه مو به موی منوی موسسه برگزار کننده می باشد. منظورمان این است که به شکل غیرآشکار بدون اینکه پرسنل تالار در جریان این کار شما قرار بگیرند، یک پرس سفارش بدهید و از طعم غذایشان اطلاع یابید.

 شیرینی
تهیه شیرینی و میوه با خودتان است. از واگذاری کارهایتان به مسئول تالار خودداری نمایید. چرا که خود شما بهتر با سلیقه مهمانانتان آشنایی دارید. 
از زیاده روی بپرهیزید.
بادکنک آرایی، شمع آرایی و... تا اجاره ی کالسکه طلایی و لیموزین و هلی کوپتر همگی از خدمات موسسات ارائه دهنده ی خدمات مجالس می باشد.با برنامه پیش بروید تا از پس مخارج نیز بر بیایید. نگذارید تجملات مسئولان تالار وسوسه تان کند تا مبالغ میلیونی بپردازید.
عکاسی و فیلم برداری و پذیرایی از عکاس، فیلم بردار
بر خلاف تصور اکنونتان که گمان می کنید چندان کار خاصی با عکاس و فیلم بردار ندارید، باید بگوییم که به قدری با فیلم بردار و عکاس سروکار دارید که دوست دارید در هر لحظه همراهتان باشند. طبیعتا آن ها هم نیازمند استراحت و آب و غذا هستند. 
حتما پیش از این، به یکی از نزدیکان یا دوستانتان بگویید که برای آنها نیز شام سفارش بدهند. یقینا نتیجه اینکارتان در کیفیت آلبوم عروسی تان تاثیرگذار است.
یادگاری ویژه مهمانان و هدیه مخصوص ساقدوش ها
یکی از مواردی که ممکن است جزئی به نظر برسد و چندان مورد توجه مهمانانتان نباشد، هدیه دادن می باشد. عدم تشکر از ساقدوش هایتان نوعی بی معرفتی به شمار می آید.
می توانید هدیه ای که برای ساقدوشتان در نظر گرفته اید را برایش پست نمایید. قطع به یقین شور و شادی ایجاد شده در او به مبلغی که پرداخته اید می ارزد.
خودکار و دفتر یادگاری را فراموش نکنید.
چند خودکار و یک دفتر کنار درب ورودی سالن قرار دهید تا دوستان و آشنایانتان و سایر مهمانان هنگامی که مراسم عروسی تان را ترک می کنند خاطرات و آرزوهایشان را روی دفتر بنویسند. امکان دارد بخواهید این دفتر را یادگاری نگه دارید.
می توانید در اینترنت و شبکه های اجتماعی نیز ابتکارات جالبی را پیدا نمایید. 
کارت دعوت و آلبوم آن
توصیه می کنیم از کارت دعوت های مراسم نامزدی، عقد کنان و عروسی و... کلکسیونی داشته باشید و آن ها را نگه داری کنید تا روز عروسی تان عکاس مراسمتان چندین عکس زیبا و عالی از آنها بگیرد.
شارژر دوربین و موبایل
آلبوم عروسی چند ماه زمان می خواهد تا آماده شود. حتی امکان دارد تمایل داشته باشید تا چندین عکس صمیمانه از خودتان و مهمانانتان داشته باشید. ممکن است تمایل داشته باشید از کلیه اتفاقات آرایشگاه فیلم و عکسبرداری کنید اما نتوانید هزینه آفیش را برای آرایشگاه بپردازید.
دوربین دیجیتال این جا کارتان را راه می اندازد. حتما شارژر تلفن همراه و شارژر دوربینتان را همراهتان داشته باشید.
تشکر و سپاس گذاری
در انتهای مراسم لحظات به قدری سریع می گذرد که آن لحظه اصلا زمان ندارید از مهمانانتان علی الخصوص رئیس، همکار و غریبه ترها قدردانی کنید. هیچ چیزی بدتر از این مورد نیست که 3 یا 4 هفته بعد ازجشنتان تماس بگیرید و از آنها تشکر نمایید.
 توصیه می کنیم از همین الان 15 دقیقه به نوشتن یادداشت وقت اختصاص دهید و برای قدردانی از مهمانانتان اعم از پدر و مادر تا دخترخاله و همکار و... وقت بگذارید.