برترین مدل های کیک عروسی

چند مدل از برترین مدل های کیک عروسی
طراحی های مدرن، به کارگیری گل های رومانتیک و تصاویر و نقش های گوناگون در کیک ها، موجب شده است تا کیک های عروسی بسیار جذاب و زیبا باشند. به کارگیری تزیینات، دیزاین و نقاشی های روی کیک موجب رویایی شدن کیک جشن عروسی تان می گردد. می توانید مدل های مورد علاقه تان و مدل هایی که مورد پسندتان نیست را انتخاب و ذخیره کنید تا زمان مراجعه به قنادی بتوانید طرح مورد نظرتان را کامل برای او شرح دهید.
کیک سفید
کیک ساده چند طبقه سفید رنگ، که یکی از لایه های آن، لایه وسطی کیک است، در صورتی که با استفاده از پوشش های سه بعدی از گل های جذاب و برجسته و مختلف تزیین شود، فوق العاده شیک خواهد بود. این مدل کیک طرفداران بسیاری دارد.
کیک با طرح باغ
در ارتباط با این که کیک باید چند طبقه و لایه لایه باشد، هیچ قانونی وجود ندارد و هیچ اجباری نیست که کیک این گونه باشد. بازی با اشکال متنوع می تواند طرح های کلاسیک فوق العاده ای را به وجود بیاورد.

برترین مدل های کیک عروسی

متن های متنوع روی کیک
یک کیک عروسی مدرن آبی و سفید با متن " عشق همه آن چیزی است که به آن احتیاج دارید" می تواند برای کیک های ساده و شیک ایده ای فوق العاده خاص باشد.  
کیک با لایه های مات شده
کیک هایی که دارای لایه های مات و محو از کرم کیک پوشیده شده و با انواع متنوعی از گل ها دیزاین شده اند، استایل دیگری از کیک ها هستند.روی این کیک ها عمدتا با سس های شکلاتی پوشیده شده است.
گلبرگ های مصنوعی
شکوفه و گل های ظریف و زیبا، جلوه فوق العاده ای روی کیک ساده پیدا می کنند. شاید بگویید گل های مصنوعی طبیعی نیستند ولی این گونه از نظر خشک شدن و پژمرده شدن گل ها آسوده خاطر هستید.
کیک با تزیینات پیچی و آبشاری از گل ها
اگر به دنبال انتخابی خاص و متفاوت هستید، کیک عروسی خیره کننده به همراه گل های آبشاری و روبان های پلیسه دار تزیین شده بهترین انتخاب است. 
دیزاین کیک عروسی با شکوغه های خوراکی
تزیین یک کیک سفید ساده به همراه مقدار بسیاری از گل های شکری تزیین شده، جلوه فوق العاده ای به کیک می بخشد. 

برترین مدل های کیک عروسی

کیک های نقاشی شده
طرح شکوفه بزرگ پرزرق و برق، روی یک کیک ساده، از مدل های نقاشی روی کیک می باشد. این مدل بسیار جالب است. 
تضاد چشمی
برای دیزاین کیک عروسی می توانید از طراحی مدرن استفاده کنید. به این صورت که کیک با طراحی توهم نوری، به همان اندازه کیک های کلاسیک جذاب خواهد بود. صرفا به دلیل اینکه ایده کیک عروسی از سنت های قدیمی است، دلیل  نمی شود که از انتخاب سبک های جذاب و خیره کننده چشم پوشی نمایید.
کیک انتزاعی
آهنگ مورد علاقه تان، سرگرمی، موقعیت های احساسی که با شریک عاطفی تان داشته اید همه می تواند طراحی برای کیک باشد. 
کیک با شکوفه بزرگ
این نوع کیک با یک شکوفه بزرگ پر زرق و برق می تواند توجه مهمانان را به خودش جلب نماید. 

برترین مدل های کیک عروسی

گلبرگ هایی از جنس فوندانت
گل های فوندانت در مقایسه با گل های طبیعی، از هزینه کمتری برخوردار است و می تواند هزینه ها را کاهش دهد. فوندانت ها ظاهر بسیار زیبایی به کیکتان می بخشند.
کیک کریستالی
مدل جواهرات کریستالی برای تزیین روی کیک بسیار زیبا خواهد بود.
کیک ساده با طبقه خاص و متفاوت
پیاده سازی طرح یا مفهومی خاص در عین سادگی روی یکی از طبقه های کیکتان، ایده ای بسیار جالب است. پایین، وسط و بالای کیک، طبقاتی است که می تواند روی آن قرار بگیرد.
کیک همراه با ارکیده
کیک سفید با آبشاری از شکوفه های ارکیده سفید رنگ، ظرافت را به تصویر می کشد. بیشتر کیک های کلاسیک به همین شکل هستند.
کیک با حاشیه های سه بعدی 
استفاده از تزیینات سه بعدی از طرح های ساده و پر جاذبه است که کیک را ظریف و جذاب نشان می دهد.

برترین مدل های کیک عروسی

کیک عروسی طلایی
سطوح آبرنگی نقاشی شده با همراه تم صورتی رنگ روی کیک در کنار این ورقه های طلایی رنگ، فوق العاده زیبا و جذاب خواهد بود.به کار گیری نماد و تندیس اسم عروس و داماد در بالای کیک، باعث شده است تا کیک حالت کلاسیک به خود بگیرد. ورقه های طلایی می تواند روی تزیینات لایه های کیک هم مورد استفاده قرار بگیرد.
کیک ترکیبی از مدرن و سنتی
ترکیبی از رنگ های طلایی، آبی و سفید به همراه طرح های گرافیکی که در پس زمینه کیک و بخش میانی کیک کار شده است، سبب گیرا تر شدن و دو چندان شدن نمای کیک شده است. 
کیک موج دار
کیک جذاب موج دار، از امواج آب دریا الهام گرفته است که هم ساده است و هم بسیار شکیل می باشد. طرح کلاسیک آبشاری از گل های زیبا، تاثیر جذابیت این طرح را دو چندان کرده است. 
هنر نقاشی در خلق کیک
کیک انتخابی تان، به نحوی شاهکار روزتان است. هر موضوعی را که می خواهید می توانید انتخاب نمایید. 
کیک های مدرن
کیک مدرن به علت سادگی و هارمونی رنگ های موجود در آن، جذابیت خاصی را به نمایش می گذارد. 

برترین مدل های کیک عروسی

کیک کوچک ویژه هر میز پذیرایی
می توانید برای هر میز یک کیک جداگانه در نظر بگیرید. برای نمونه اگر 10 تا 12 نفر از مهمانانتان دور یک میز قرار دارند، می توانید براساس این تعداد حجم کیک در نظر بگیرید.
کیک هماهنگ با دسته گل عروس
کیک عروسی با تم ساده و شکیل به همراه آبشاری از نمونه گل های دسته گل، جلوه فوق العاده ای به کیک عروسی تان می بخشد.
کیک هماهنگ با لباس عروس
می توانید از طرح های کار شده روی لباس عروستان، برای تزیین کیک استفاده نمایید. 

برترین مدل های کیک عروسی

 

برترین مدل های کیک عروسی

 

برترین مدل های کیک عروسی