برداشتن بی نقص ابروها

برداشتن بی نقص ابروها

عده زیادی از دختر خانم ها علاقمند به داشتن ابروهایی پرپشت هستند. در این مطلب به بررسی اشتباهات متداول هنگام برداشتن ابرو می پردازیم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

هر روز ابروهای خود را بر ندارید!

گرما و رطوبت موجب سهولت در جداشدن موها می گردد. در نتیجه همیشه پس از حمام آب گرم ابروی خود را بردارید.

به جای اینکه هر روز ابروهای خود را بردارید، اجازه دهید تا جای ممکن رشد نماید و پس از آن برای در نظر گرفتن شکلی پهن تر برای ابروهای خود به یک متخصص مراجعه نمایید.

ابروهایتان نباید قرینه باشند!

ابروها خواهر هستند، ولی دو قلو نیستند. این اظهار متخصصان زیبایی در مورد ابرو است. حتما نباید آنها را قرینه بردارید. چرا که قرینه بودن بیش از حد ابروها موجب نازک به نظر رسیدن آنها می گردد.

برداشتن بی نقص ابروها

مکان قوس ابرو

به منظور پیدا کردن قوس ابروهای خود، مداد را از روی پل بینی خود تا عنبیه چشمتان قرار بدهید. در صورتی که قوس ابروهای خود را به درستی انتخاب نکرده باشید، قطعا اثر ناخوشایندی روی چهره تان خواهد داشت. همچنین اگر قصد برداشتن ابروهای خود را در خانه دارید، از دست کاری بالای ابروهای خود بپرهیزید.

توجه به طول ابرو!

اجازه دهید دو ردیف بیشتری از مو زیر ابروهایتان رشد کند، پس از آن برای اندازه گیری قسمتی که ابروها شروع می شود، منظور پل بینی است و بخش انتهایی ابروها، مداد را از پل بینی تا انتهای ابروهای خود قرار بدهید.

استفاده از شابلون ممنوع!

آگهی های شابلون های ابرو را جدی نگیرید. چرا که این شابلون ها برای ابروهای مصنوعی تهیه شده است. به جای آن به متخصص مراجعه نمایید.

استفاده از رنگ اشتباه!

در صورت روشن تر بودن رنگ پوستتان، رنگ تیره تری را در مقایسه با رنگ موهای فعلی خود انتخاب کنید. در صورتی که تیره تر هستید، رنگی روشن تر از موهای خود و یا همان رنگ موهای خودتان استفاده نمایید. هرگز رنگ مشکی را انتخاب نکنید.

آرایش کردن زیاد از حد ابروها

یک مداد تیز برای ابروهای کم پشت بسیار اثربخش است. نباید از آرایش کردن آن ها دست بکشید ولی نباید بیش از حد نیز آنها را آرایش کنید.

وکس کردن ابروها در دوران عادت ماهیانه

دراین دوران ابروهای خود را برندارید. چرا که آستانه تحمل دردتان در این دوره کاهش می یابد.

برداشتن بی نقص ابروها

 

برداشتن بی نقص ابروها

 

برداشتن بی نقص ابروها