برنامه ریزی عروسی خود

تدارکات و برنامه ریزی برای مراسم عروسی
از همان اول برای جشنتان برنامه ریزی کنید.از شام تالار تا سفره عقدتان.باید نوع پذیرایی تان را بدانید.در صورتی که نمی دانید چه نوع سبکی می خواهید می توانید از موسسات تشریفاتی عروسی کمک بگیرید.
محل برگزاری جشن
مکانی مجلل و شیک برای جشنتان انتخاب کنید.به طور مثال باغ تالارها و سالن های مجلل عروسی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است.ازاین رو بسیاری از زوج های جوان به دنبال این گونه تالارها هستند. 

درسایت تشریفات 360 میتوانید تالار عروسی تهران و تالار عروسی کرج با مشخصات کامل و تور مجازی 360 مشاهده فرمایید و دیگر در ترافیک نمانید.

برنامه ریزی عروسی


 
برسی نوع غذای سالن عروسی
پس از بررسی و انتخاب مکان مورد نظر پیشنهاد می کنیم غذای سالن انتخابیتان را تست کنید و از کیفیت آن اطمینان یابید.از نحوه پذیرایی نیز مطمئن شوید.
 
انتخاب آرایشگاه مناسب برای عروس
شب عروسی به یادماندنی ترین شب زندگی هر جوانی می تواند باشد. خصوصا برای خانم ها پس با انتخاب آرایشگری ماهراین شب را به یادماندنی تر کنید.بهتر است زود این کار را انجام دهید به دلیل اینکه ممکن است آرایشگرتان در روز تعیین شده نتواند به مراسمتان رسیدگی کند.
 
برگزیدن عکاس به منظور ثبت خاطرات به یاد ماندنی
پس از انتخاب تالاری لوکس برای مراسمتان وقت انتخاب فیلم بردارتان است. فراموش نکنید که یک عکاس خبره برای مراسم عروسیتان انتخاب کنید که از تمام لحظاتتان تصویری به یاد ماندنی به جا بگذارد.