برنامه ریزی ماه عسل رویایی

برنامه ریزی ماه عسل رویایی
در صورتی که تمام خرده کاری های یک سفر مناسب را رعایت کرده باشید ماه عسل می تواند سفری جذاب برای رفع خستگی و هیاهوی جشن عروسی باشد.
رعایت نکاتی که ممکن است در ذهنتان نگنجد می تواند سفرتان را رویایی کند. در ادامه این موارد را برایتان عنوان می کنیم.
مناسب ترین زمان برای جشن عروسی، چند روز یا چند زمان بعد از جشن عروسی می باشد. هرگز توصیه نمی کنیم که همان فردای جشن عروسی تان به ماه عسل بروید چرا که به دلیل تنش هایی که به شما وارد شده است، زمان مناسبی برای جشن عروسی تان نمی باشد. 
مقصد مناسب برای سفر
بیشتر مردم در تلاشند تا برترین مقصد را برای سفرهایشان پیدا کنند. فاکتورهای متنوعی از نظر اشخاص مختلف می تواند برای پیدا کردن مقصد مناسب وجود داشته باشد. این موارد برای همه ی افراد یکسان نیست. عده ای طرفدار جاهای مجلل هستند، عده ای طرفدار هتل و رستوران و مراکز خرید لوکس هستند، عده ای دیگر از طبیعت بکر لذت می برند. سفرهای دریایی به جزایر شمالی و جنوبی، می تواند سفری شیرین را برایتان رقم بزند. سفر در دل جنگل هم می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برایتان باشد. 
آرامش معنوی، روحیه ی مضاعف، دعایی جانانه از مزایای سفری زیارتی می باشد. 
البته باید بگوییم عده ای از افراد تمایل دارند از جاهای تاریخی و معماری های گذشتگان دیدن نمایند. 
در فصول خوش آب وهوا مثل بهار و تابستان باید در نظر داشته باشید که بلیط قطار یا هواپیما زود رزرو شده پس برای اینکه در برنامه ریزی های ماه عسلتان اخلال ایجاد نشود توصیه می کنیم حتما در صورتی که قصد دارید با هواپیما یا قطار به سفر بروید حتما زودتر اقدام به تهیه ی بلیط نمایید. 

لازم به ذکر است می توانید از تجربیات دیگران هم کمک بگیرید. توجه کنید که فقط از تجربیات آنها ایده بگیرید نه اینکه از سفر آنها تقلید کنید. توصیه می کنیم خودتان شرایط جدید را تجربه نمایید چرا که ممکن است تجربیاتی که برای دیگران در طی سفرشان اتفاق افتاده باشد برای شما رخ ندهد.
ممکن است تحت تاثیر هزینه های سرسام آور عروسی باشید و در تنگنای مالی قرار گرفته باشید ولی پیشنهاد می کنیم در ماه عسلتان صرفه جویی نمایید. کسی از شما توقع سوغات ندارد. توصیه می کنیم صرفه جویی را در ماه عسلتان کنار بگذارید و رستوران های خوب و تفریح گاه های مناسب را تست کنید. 
توصیه می کنیم که در طول ماه عسل برای شادی همسرتان تلاش کنید. تصمیم گیری هایتان را با هم انجام دهید. لحظاتی را برای او ثبت کنید که رویایی ترین سفر زندگی اش را رقم بزنید. خلق لحظات عاشقانه اصلا سخت نیست فقط بستگی به شما دارد. 
ایده های جذاب
رفتن به اماکن تاریخی، آفرینش شگفتی ها، خوابیدن و استراحت در دل جنگلی بکر، کویرگردی و کوهنوردی، زیارتی دلچسب همگی می توانند ایده ای مناسب برای ماه عسل برای شما عزیزان باشند. 
گفتگوی مناسب
مشارکت دو طرفه تان برای طرح ریزی سفر فوق لازم است. هرگز به بازخورد و قضاوت دیگران توجه نکنید. نحوه ی برنامه ریزی تان به گونه ای باشد که بتوانید به یک اندازه لذت ببرید. 
برنامه ریزی مناسب
رزرو هتل، تعمیرات اساسی اتومبیل، برداشتن مدارک مورد نیاز و ... از مواردی است که بایستی در مورد آن تمام توجهتان را به کار بگیرید. این گونه با خیالی آسوده سفر می کنید.