برگزاری جشن فارغ التحصیلی

برگزاری جشن فارغ التحصیلی
از زیباترین و بهترین لحظه های زندگی هر فردی، جشن فارغ التحصیلی می باشد. فرقی نمی کند که فارغ التحصیلی دانشگاه، دبیرستان و یا مدرسه باشد. برگزاری جشن به منظور دریافت مدرک و دیدار با دوستان پیش از پایان مدرسه یا دانشگاه برگزار می گردد. دکوراسیون جشن، سفارش کیک و دعوت دوستان از مواردی است که برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی بایستی در مورد آنها برنامه ریزی داشته باشید.
تخمین بودجه
جشن فارغ التحصیلی هزینه های بسیاری دارد. به همین جهت باید قبل از برگزاری آن بودجه تان را تخمین بزنید. جشن فارغ التحصیلی دارای زرق و برق های بسیاری است. اینکه از آغاز کار بودجه تان را تخمین بزنید فوق العاده مهم است. در صورتی که می خواهید جشنتان را ساده برگزار نمایید پیشنهاد می کنیم جشنتان را در منزل یا فقط برای دوستان صمیمی و خانواده تان تدارک ببینید. تالار یا سالن مناسب، تدارک غذا و گروه موسیقی مناسب و خوراکی از هزینه های عمده جشن فارغ التحصیلی می باشند. 
انتخاب سالن مناسب
الزامی در مورد برگزاری جشنتان در تالار وجود ندارد. می توانید با توجه به تعداد مهمانانتان در خانه یا تالار جشن بگیرید. برگزاری جشن در خانه برای افرادی که قصد دارند هزینه جشنشان کمتر شود بسیار مناسب است. اگر هم می خواهید جشنتان را در سالن برگزار نمایید، سالن مورد نظرتان را براساس تعداد مهمانانتان دعوت کنید تا سالن بعد از پایان یافتن تزیینات مناسب دیده شود.

برگزاری جشن فارغ التحصیلی

تصاویر یادگاری با دوستانتان
ایده هایی نظیر استفاده از بنرهای جذاب، هماهنگ با دکوراسیون و به کارگیری قاب های بزرگ مثل اینستاگرام فوق العاده خواهد بود. المان هایی مثل کلاه فارغ التحصیلی و لباس فارغ التحصیلی برای عکاسی به همراه دوستانتان ثبت نمایید.
انتخاب غذا
می توانید فینگرفودها را جایگزین غذاهای سنتی و بوفه آبنبات و تنقلات را جایگزین کیک و شیرینی های سنتی نمایید. فینگرفودها امروزه تنوع بالایی دارند و می توانید براساس سلیقه تان چندین نوع فینگرفود سفارش بدهید. انواع الویه، دسر، می تواند محبوب همگان  واقع شود. 
بوفه آبنبات
بیشتر دانشجویان و دانش آموزان بوفه آبنبات و تنقلات را جایگزین کیک و شیرینی جات سنتی می کنند. به مرور زمان این ایده طرفداران بسیاری پیدا کرد. برای اینکه این ایده در جشنتان بیشتر نمایان شود، توصیه می کنیم تم مرتبط با جشن فارغ التحصیلی تان را انتخاب نمایید.

برگزاری جشن فارغ التحصیلی

 

برگزاری جشن فارغ التحصیلی

 

برگزاری جشن فارغ التحصیلی

 

برگزاری جشن فارغ التحصیلی