دلایل برگزاری عروسی کوچک

برگزاری جشن عروسی
هنگام برنامه ریزی برای جشنتان یکی از مواردی که فکرتان را مشغول می کند خودمانی جلوه دادن مراسمتان است.در ادامه مطالب راه های خودمانی تر کردن مراسم را به شما می آموزیم.

برگزاری عروسی کوچک


خودمانی بودن و صمیمیت
برای مراسم ازدواجتان می توانید یک جشن بزرگ را برگزار کنید که همه را با خانواده هایشان دعوت کرده اید. هم می توانید عده محدودی از افراد را دعوت کنید که در اولویت قرار دارند و جشنی کوچک ترتیب دهید.چنین صمیمیتی با جشنی که صدها نفر مهمان دعوت کرده اید غیر ممکن می شود.با برگزاری یک جشن کوچک زندگی مشترکتان را با بودن در کنار اشخاصی که به شما اهمیت می دهند آغاز کرده اید.
استرس و اضطراب کم
یک عروسی کوچک و خودمانی خیلی بهتر از جشنی مجلل است که به یک نمایش آنچنانی و بزرگ شباهت دارد. برگزاری یک مراسم کوچک می تواند استرس شما را تا حد زیادی کاهش دهد. همچنین می توانید لذت بیشتری از مراسمتان ببرید.یکی از مزیت های برگزاری جشن کوچک اینست که نگران سوژه کردن مهمانانتان نیستید و فقط دوستان صمیمی و خانواده تان به مراسمتان خیره شده اند.  
هزینه پایین تر، کیفیت بالاتر
عروسی های مجلل گران هستند. در صورتی که یک عروسی کوچک را انتخاب کنید بودجه تان کمتر به هدر رفته و تسلط بیشتری برای کنترل اوضاع مراسمتان دارید. نکته قابل توجه دیگر این است که مراسمتان از کیفیت بالاتری برخوردار است.این جشن یک شب است در صورت برگزاری جشنی مجلل شما می مانید و بدهی هایتان، می توانید با برگزاری جشنی ساده جشنی به یاد ماندنی داشته باشید. می توانید با برگزاری یک جشن کوچک بخشی از پس اندازتان را برای یک ماه عسل رویایی و با کلاس در نظر بگیرید.
سازماندهی بهتر
در صورت برگزاری یک جشن کوچک، میتوانید طبق سلیقه خودتان تمامی موارد را مورد کنترل قرار دهید. قرار نیست چندین مدل کارت دعوت، نوشیدنی و غذا تهیه کنید.می توانید یک نوع غذا اما با کیفیت بالا در نظر بگیرید.هم از کیفیت بالایی برخوردار است و هم مهمانانتان از مراسمتان راضی خواهند بود.این نوع مراسم امکان کنترل و سازماندهی بهتری را دارد.
گرامی داشت خاطرات
جدای از نوع مراسمتان، جشن عروسی همیشه در ذهنتان می ماند و این فرصت را به شما می دهد که جشن موردنظرتان را داشته باشید و در بهتر شکل گرفتن خاطراتتان شما را یاری می رساند. جشنی کوچک و صمیمی پیشنهادی عالی برای آغاز زندگی مشترکتان است.