برگزاری نخستین سالگرد ازدواج

ایده هایی خلاقانه برای برگزاری نخستین سالگرد ازدواج
اگر نخستین سالگرد ازدواج به اندازه جشن عروسی مهم نباشد قطعا اهمیت آن از جشن عروسی کمتر هم نیست. 
بایستی برنامه های مخصوصی را برای این روز در نظر بگیرید و در جهت هرچه بهتر برگزار شدن آن بکوشید. به جای اینکه به هزینه های گزاف فکر کنید، توصیه می کنیم در آغاز لیستی تهیه کنید و فقط لوازم ضروری را تهیه کنید.
نشانه ای از ابراز عشق و محبت در نخستین سالگرد ازدواجتان تزیین با گل است.
تزیین محیط در این جشن هم ازآداب مخصوص خودش مانند جشن های عقد، عروسی و نامزدی برخوردار است. چند دسته گل رنگارنگ تهیه نمایید و در نقاط مختلف خانه تان قرار بدهید.
قلب های قرمز را برای جذاب تر شدن محیط از یاد نبرید.
استفاده از قلب های قرمز رنگ برای اینکه همسرتان را به طرف مسیر جشن هدایت نماید بسیار ایده جالبی میباشد. اگر از قلب های کاغذی لذت نمی برید قلب های نمدی یا بادکنک های قلبی شکل هم ایده جالبی هستند.
روشن کردن شمع
می توانید شمع ها را پراکنده از درب ورودی بچینید یا اینکه آنها را به صورت قلبی قرار دهید. اگر می خواهید شبی به یاد ماندنی و رومانتیک داشته باشید هرگزاز شمع در تزییناتتان غافل نشوید.

برگزاری نخستین سالگرد ازدواج

پخت یا خرید کیکی خوش طعم و زیبا را از یاد نبرید.
کیکی قلبی که بتواند احساسات هر دو طرف را بیان کند ایده جالبی است. در این روز زیبا رژیم را کنار بگذارید و خودتان و همسرتان را به کیکی خوش طعم مهمان کنید. طرح هایی را انتخاب نمایید که احساساتتان را بیان کند.
صرف شام در رستوران
توصیه می کنیم شامتان را در رستوران میل کنید. چرا که ممکن است به علت تدارکات دیگر خسته شده باشید و نتوانسته باشید شام درست کنید. ولخرجی را کنار بگذارید و به رستوران بروید اینگونه خاطراتتان را هم تجدید می کنید.
سعی کنید از تهیه هدایای تکراری بپرهیزید. مثا اگر همیشه عطر هدیه می دهید این بار ساعت مچی یا هدیه ای نظیر این موارد را برای همسرتان تهیه کنید. بلیط تور هم می تواند ایده جالبی باشد تا خاطراتتان هم زنده شود.

برگزاری نخستین سالگرد ازدواج

 

برگزاری نخستین سالگرد ازدواج

 

برگزاری نخستین سالگرد ازدواج

 

برگزاری نخستین سالگرد ازدواج