برگزیدن عکاسی برای جشن عروسی

برگزیدن عکاسی برای جشن عروسی
پس از گذشت چند سال کسی به خاطر ندارد که پذیرایی یا شام مراسم شما چه بوده است.عکس و فیلم جشن تنها موردی است که تا سالیان سال بعد بر جا مانده و فرزندان و نوه هایتان هم می توانند آنان را مشاهده کنند.
پیش از هرکاری میبایست تحقیق کنید که برترین عکاس ضمن منصف بودن، انجام کار هنری و جا گذاشتن یادگاری خوب کدام است.هر عکاسی که مشهور است برترین نیست.عکاسی های تازه کار به منظور جذب مشتری همان کارها را با بهترین کیفیت انجام می دهند.ضمن اینکه از قیمت پایین تری هم برخوردار هستند.
برخی از تالارها قانونی دارند که میبایست از عکاسان طرف قرارداد با آنها قرارداد ببندید و عکاس دیگری جز عکاسان طرف قرارداد خودشان مجاز به عکسبرداری و فیلم برداری نمی باشد.

برگزیدن عکاسی برای جشن عروسی


در این شرایط یا باید با قانون تالار کنار بیایید یا اینکه تالارتان را تغییر دهید.راه دیگری نیز وجود دارد که عکاسی را در دو بخش انجام دهید.
می توانید قسمت خارج از تالار را به آتلیه واگذار کنید و داخل تالار را به عکاس و فیلم بردار طرف قرارداد تالار واگذار کنید.

از روتوش پرهیز کنید
زمانی که آلبوم و نمونه کار عکاسی را مشاهده می کنید به این نکته دقت کنید که روتوش به کار رفته در عکس ها کم باشد.بسیاری از عکاسان ایرادات عکاسی شان را با روتوش بسیار محو می کنند، درحالی که روتوش چهره را مصنوعی نشان می دهد و طبیعی بودن چهره را از بین می برد.توجه داشته باشید که محل عکسبرداری به محل جشن یا آرایشگاه نزدیک باشد که وقتتان کمتر در مسیر رفت و آمد اتلاف شود.
مراقب بدقولی باشید.
برخی از آتلیه ها عکس بزرگ عروس و داماد را هدیه جشن عروسی در نظر می گیرند. پیش از عقد قرارداد حتما از آتلیه سوال کنید که چه خدماتی را برای مراسم انجام می دهند و اینکه کلیی برایتان پخش می شود یا نه.
پیش از عقد قرارداد هزینه چاپ عکس یا تهیه آلبوم را جویا شوید که روی هزینه پرداختیتان اعمال می شود یا خیر.
برخی از آتلیه ها فایل عکس های گرفته شده تان را تحویلتان نمی دهند و قصدشان این است که عکس های چاپ شده را از آنان خریداری کنید و با قیمتی بیشتر محاسبه می کنند.در صورت مشاهده این موارد از عقد قرارداد با آنان خودداری کرده و تاریخ تحویل آلبوم و چونگی آلبوم را حتما با آتلیه چک کنید.
قرارداد تنها مدرکی است که می تواند زمان بروز سو تفاهم ها و مشکلات به شما کمک کند.زمان حضور عکاس و فیلمبردار در جشن عروسی،اضافه کاری و تحویل دادنی های اصلی، جزئیات مربوط به کیفیت و.... همه و همه را در قرارداد ذکر کنید.

برگزیدن عکاسی برای جشن عروسی


امنیت تصاویر
درصورتی که آتلیه تان آشنا باشد بهتر است. چرا که هم کارشان ونحوه تحویل کارشان را مشاهده کرده اید هم اینکه ازنظر امنیت عکسهایتان خیالتان آسوده است.
از قیمت ها اطلاع داشته باشید.
از مهم ترین و زیباترین قسمت های ازدواج که پر هزینه هم می باشد، ثبت تصویری این لحظات می باشد. پایه قیمت آن 500 الی 650 هزار تومان می باشد.این هزینه موارد فیلم برداری دو دوربینه توسط آقا و خانم، تخته شاسی 100 در 70 دو نره عروس و داماد، همچنین 40 عکس آلبومی می باشد. می توانید این منوی عکاسی را با توجه به اوضاع مالیتان تغییر دهید.

برگزیدن عکاسی برای جشن عروسی

 

برگزیدن عکاسی برای جشن عروسی