بستنی یخی

بستنی یخی
در این مطلب قصد داریم طرز تهیه بستنی یخی را آموزش بدهیم که مطالعه آن خالی از لطف نیست. 
بستنی شیرموز
داخل مخلوط کن، نصف موز، یک قاشق غذاخوری عسل و نصف لیوان شیر ریخته تا کاملا یکدست بشوند. می توانید برای خوش طعم تر شدن تکه های بادام زمینی، گردو، موز و پسته را هم بیفزایید. می توانید با شیر و توت فرنگی نیز این بستنی را درست کنید. 

بستنی یخی

بستنی با پوره میوه
میوه هایی مثل: انبه، توت فرنگی و کیوی از میوه هایی است که بستنی آنها بسیار خوش طعم است. هریک را خرد کرده و با عسل در مخلوط کن ریخته، پس از له شدن لایه لایه داخل قالب ریخته و پس از اینه لایه اولش را گرفتَ، لایه دوم را اضافه می کنیم. 
بستنی یخی فالوده
2 قاشق غذاخوری عرق نعناع، آب نصف لیموی تازه، یک قاشق غذاخوری شکر را تا جایی که مخلوطی یکنواخت حاصل شود، هم زده و بعد از آن، مقداری فالوده خرد کرده و با چند برگ نعناع به مواد می افزاییم. سپس مخلوط ها را در قالب ریخته و بگذارید کاملا ببندد. 
بستنی لیمو خربزه
یک قاشق غذاخوری شکر و آب لیموترش را با یک لیوان خربزه شیرین در مخلوط کن ریخته تا مخلوطی یکنواخت حاصل شود. می توانید اندکی بستنی نیز به آن بیفزایید و مواد را در قالب ریخته و در آخر، یک برش نازک لیموترش گذاشته و برای اینکه ببندد، درون فریزر بگذارید.
بستنی پرتقالی
یک قاشق غذاخوری شکر را با یک لیوان آب پرتقال پالپ دار مخلوط کرده تا کامل حل شود. برای اینکه اندکی ترش شود، یک نوک قاشق پوست پرتقال رنده شده را به هر لیوان اضافه نمایید. می توانید چند پر پرتقال را برش زده و در هر لیوان بریزید. سپس در قالب ریخته تا ببندد. 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی

 

بستنی یخی