بهترین باغ تالار عروسی

یکی از مواردی که عروس و داماد ها را سوق می دهد تا مراسم خود را در باغ های رویایی برگزار کنند، تمایل به برگزاری مراسم عروسی رویایی و خاص است. در ادامه به مواردی که باعث می شود شبی به یاد ماندنی داشته باشید اشاره می کنیم. 
سالن و تالار پذیرایی از اهمیت خاصی برخوردار است. چرا که قشنگ ترین شب زندگی شما را رقم می زند.پس در این مورد نهایت دقت را مبذول فرمایید.حداقل 6 ماه  قبل از برگزاری مراسمتان با در نظر گرفتن فصل و روز مورد نظر، تالار یا باغ مناسب با سلیقه تان را پیدا کنید.

بهترین باغ عروسی

 

مکان و دسترسی باغ تالار
مکان برگزاری جشنتان باید به گونه ای باشد که پرت نباشد و باعث ایجاد تنش و کلافگی در مهمانانتان نشود.از انتخاب مکان های شلوغ،با دسترسی سخت و مشکل که باعث ایجاد کلافگی در مهمانان شما می شود بپرهیزید.
 
تست غذا و کیفیت پذیرایی باغ عروسی
هنگام گزینش منوی غذا باید به این نکته توجه داشته باشید که در حال سفارش غذا برای تعداد زیادی از افرادی که سنین متفاوت و سلیقه متفاوتی دارند غذا سفارش می دهید.سعی کنید برای انتخاب غذا از میان غذاهایی که متداول هستند استفاده کنید.در اغلب تالارها بعد از انتخاب تالار و قبل از بستن قرارداد، کیفیت غذاها توسط مشتری تست می شود.
 
وسعت سالن باغ و فضای سرپوشیده
وسعت سالن یک موضوع فوق العاده مهم است که ارتباط تنگاتنگی با نفرات مهمان ها دارد.اگر مهمانانتان کم است، از انتخاب سالن های بزرگ پرهیز کنید.زیرا سالن های بزرگ با تعدادمهمانان کم، مراسم شما را بی روح جلوه می دهد.هنگام انتخاب تالار از سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب اطمینان حاصل کنید چرا که ممکن است هوا در روز مراسم تان سرد شود و یا باران ببارد.
 
دو نکته مهم اگر خواهان این هستید که مراسم تان را در یک باغ تالار اختصاصی برگزار کنید،پیش از کرایه آنجا به فکر تامین برق مورد نیاز آنجا باشید. از این موضوع اطمینان یابیدکه برق آن منطقه یا کنتور باغ به گونه ای باشد که هم امکان چراغانی، موسیقی، تصویربرداری وآشپزی و ... را تامین کند.اگر در منطقه مورد نظر احتمال قطع برق وجود دارد حتما در تدارک اجاره ی موتور برق یا سایر امکانات لازم را ببینید.
 
سفارش ما این است که در صورت مهیا بودن شرایط برگزاری مراسمتان را به یک تشریفات عروسی باتجربه واگذار کنید.چرا که به دلیل تجربه زیاد درزمینه ی  برگزاری مراسم عروسی بهترین ایده ها را برایتان دارند و شرایط را برای داشتن جشن دلخواه شما هموار می سازند.با سپردن مراسمتان به یک تشریفاتی خوب، بخش اعظمی از استرس و نگرانی شما نسبت به مراسم عروسیتان کاهش یافته و با خیال آسوده به انجام امور دیگر می پردازید. 
همچنین برای یافتن تالار عروسی میتوانید از سایت تشریفات 360 مراجعه کنید و بدون ماندن در ترافیک بهترین تالارهای عروسی تهران را به صورت سه بعدی و 360 درجه با موبایل و لپتاپ خود بازدید کنید.