بهترین حلقه عروسی

بهترین حلقه عروسی
بسیاری از عروس و دامادها برای انتخاب بهترین حلقه عروسی سردرگم هستند. در ادامه راهکارهایی را مطرح می کنیم که شما را در انتخاب بهترین حلقه راهنمایی می کند. 
لیستی از آنچه در نظر دارید را تهیه نمایید.
در قدم اول جنس و نوع حلقه تان را مشخص نمایید. این که می خواهید حلقه تان از جنس طلا، پلاتین و یا سنگ قیمتی باشد. پس از آن نوع حلقه تان را مشخص نمایید. این که حلقه ای ساده را می خواهید و یا رینگ را بیشتر می پسندید. آیا حلقه ست با همسرتان را می پسندید. اینها همه موارد بسیار مهم می باشند. 
حلقه نامزدی و حلقه عروسی تان را یکجا بپسندید.
پیشنهاد می کنیم حلقه نامزدی و عروسی تان را با هم خریداری نمایید. اگر قصد دارید حلقه نمامزدی تان را براساس سلیقه همسرتان حلقه ای تزیینی خریداری نمایید، پیشنهاد می کنیم حلقه عروسی تان را ساده انتخاب کنید و برعکس. اگر حلقه عروسی تان تزیینی است، حلقه ای ساده را برای نامزدی تان انتخاب نمایید.
امکان دارد بخواهید حلقه عروسی تان متشکل از سنگ های قیمتی باشد و بخواهید آن را با حلقه نامزدی تان با هم در دستتان بیندازید. اگر تصمیم دارید حلقه عروسی تان را تنها در دستتان بیندازید پیشنهاد ما حلقه ای ساده است.
حداقل سه ماه قبل از جشن عروسی تان برای خرید حلقه دست به کار شوید. چرا که اگر قصد داشته باشید روی حلقه تان حکاکی کنید ممکن است حکاکی روی حلقه تان زمان بر باشد و طول بکشد. حتی امکان دارد تا یک ماه هم زمان ببرد.
به بلند مدت توجه داشته باشید.
حتما نباید براساس مد روز حلقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. مدلی را انتخاب کید که می دانید 30 سال بعد باز هم برایتان جذابیت روز اول را دارد. البته جای نگرانی نیست. همواره امکان ایجاد تغییراتی نظیر تغییر جنس حلقه و اضافه کردن برلیان وجود دارد.  

بهترین حلقه عروسی

اندازه درست را انتخاب کنید.
برای اینکه حلقه متناسب با سایز انگشتتان را پیدا کنید سر صبح پس از ورزش یا زمانی که از محیط های سرد و گرم می آیید اقدام به خریداری حلقه نکنید. بیشتر مردم کمتر حلقه شان را از دستشان در می آورند. از تابستان تا زمستان حلقه شان در دستشان است و در ورزش و بارداری که ممکن است انگشتشان متورم و یا منقبض باشد حلقه شان در دستشان است. زمانی که دمای بدنتان عادی است اقدام به خرید حلقه نمایید.
تعمیرات را فراموش نکنید.
تمیزکردن حلقه های دارای سنگ های قیمتی دشوار است. باید آنها را در آب گرم کف دار خیس کرده و پس از آن به آرامی با پارچه نرم شستشو دهید. تمیز کردن این نوع حلقه مقداری سخت است. اگر حلقه ای را می خواهید که تمیز کردن آن راحت باشد، می توانید حلقه ساده را انتخاب نمایید.

بهترین حلقه عروسی

 

بهترین حلقه عروسی

 

بهترین حلقه عروسی

 

بهترین حلقه عروسی